Princas Haris Čarlzui III pateikė ultimatumą: privertė tėvą rinktis ir pralaimėjo

(12)

Harry negali susitaikyti su Camillos dalyvavimu karališkosios šeimos gyvenime. Britai seniai svajojo apie tėvo ir sūnaus susitaikymą: Karolis III, pasak informatorių, nori užkasti karo kirvį ir, be to, yra pasirengęs priimti princą Harį atgal į šeimą.

Šeimos susitikimas per neseniai įvykusį Sasekso kunigaikščio vizitą Londone, kur jis dalyvavo „Invictus žaidynėse", turėjo tapti svarbiu įvykiu: anot žiniasklaidos pranešimų, karalius norėjo asmeniškai aptarti su princu jo inicijuotus skandalus. Deja, visuomenės viltys nepasiteisino.

Pasak pagrindinės versijos, Haris ir Karolis III nesusitiko, nes monarchas tuo metu turėjo įtemptą darbotvarkę. Vėliau šaltiniai iš rūmų atskleidė, kad karalius pasiūlė sūnui praleisti naktį su juo, tačiau kunigaikštis atsisakė. Tačiau tai, kaip paaiškėjo, buvo dar ne viskas. Pasirodė informacija, kad Haris pateikė tėvui ultimatumą, todėl susitikimas buvo atšauktas.

Laikraštis „The Daily Beast“, remdamasis artimu karališkosios šeimos patikėtiniu, rašo, kad Haris „privertė“ tėvą rinktis tarp jo ir žmonos, karalienės Camillos. Ši sąlyga Hariui atsisuko prieš jį patį, o jo santykiai su Karoliu III tik pablogėjo.

„Jis sakė žiaurius ir skaudžius dalykus apie Camillą, o tai komplikavo situaciją, - aiškino šaltinis, - karalius myli savo sūnus, bet jis taip pat myli savo žmoną. Pastarieji keli mėnesiai aiškiai parodė, kokia ji jam svarbi“.

Primename, kad karalienė atlieka kai kurias Karolio III pareigas, kol jis gydosi nuo vėžio. Informatorius pridūrė, kad Haris Camillą žemino labai kvailai tiek asmeniniame pokalbyje su tėvu, tiek viešumoje - skandalinguose memuaruose „Atsarginis“ princas savo pamotę pavadino „pavojinga“ ir „pasauline piktadare“. Todėl laimingos pabaigos šioje nesibaigiančioje serijoje kol kas nėra.

Mano senelis gyvena rūmuose

2020 m. princas Harry ir Meghan Markle atsisakė karališkųjų pareigų ir su mažamečiu sūnumi persikėlė iš Jungtinės Karalystės į JAV. Jie nusipirko prabangų dvarą prabangiame Montecito rajone Santa Barbaroje. Naujoje vietoje gimė poros dukra Lilibeth.

2 metų mergaitė dar per maža, tačiau 5 metų Archie jau pradėjo uždavinėti tėvams nepatogius klausimus, o tai kelia nerimą Meghan Markle ir princui Harry. Charlesas III norėjo padaryti gimtadienio dovaną savo anūkui, kurio jau seniai nematė, tačiau nepaklusniai atžalai jo pasiūlymas nepatiko.

„Archie patinka mintis, kad jo senelis gyvena pilyje, o Meghan nerimavo, kad kažkokia ekstravagantiška dovana tik padidins augantį Archie susidomėjimą karališkais ryšiais. M. Markle nenori, kad Didžioji Britanija taptų jos sūnaus norų fantazija, todėl primygtinai reikalavo, kad Haris paprašytų tėvo įteikti Arčiui paprastesnę dovaną", - sakė karališkosios šeimos ekspertas ir rašytojas Tomas Kvinas (Tom Quinn).

Sasekso kunigaikščiai ir toliau skinasi savo kelią, būdami toli nuo monarchijos. Tačiau Meghan nerimauja, kad Arčis užaugęs ilgėsis tėvynės, kurioje gimė. Kunigaikštienė baiminasi, kad jos sūnus, kai paaugs, užsitrauks nuoskaudą prieš tėvus už tai, kad šie atskyrė jį nuo britų šeimos, įskaitant jo jaunuosius pusbrolius, Kate Middleton ir princo Williamo vaikus.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder