Retai viešumoje matoma Remigijaus Žemaitaičio žmona atskleidė, koks sutuoktinis yra namuose: nuo vaikų auklėjimo iki romantiškų dovanų

(3)

Šį trečiadienį TV3 laidoje „TOP 3“ žiūrovai į svarbiausias aktualijas bus pakviesti pažvelgti kitu kampu. 

Kodėl pinigų krašto gynybai – trūksta, o naujam stadionui – ne? Kokioje Europos Sąjungos šalyje jau visai netrukus rekreaciniais tikslais bus galima įsigyti ir laikyti nedidelį kiekį kanapių?

Galiausiai, kaip atrodo vieno iš turtingiausių kandidatų į prezidentus Remigijaus Žemaitaičio asmeninis gyvenimas, ir kodėl, kalbėdamas su žurnalistais, jis nubrauks ašarą? Visa tai – jau šį vakarą.

Į prezidentus kandidatuojantis R. Žemaitaitis už antisemitinius pasisakymus galbūt ir vejamas iš Seimo, bet štai savo namų duris laidos kūrybinei komandai jis atvers labai plačiai. Ir ne vienas, o su savo seniai viešumoje regėta žmona Živile.

Kad vyrui jo darbas patinka, netiki ir žmona. O tai, kad jis ketina tapti prezidentu, ją nustebino ir dar labiau. „Žmona nieko nežinojo apie prezidento rinkimus. O aš jau nuo Palangos jūros atsiunčiau jai video, kad teikiu savo kandidatūrą. Tai, galvojat, mane pagyrė?“ – laidoje ironizuos R. Žemaitaitis.

Tiesa, jo šeima prie tokių staigmenų jau pratusi. Ir kad Remigijus nenuspėjamas, ir kad ne visuomet laiko liežuvį už dantų, ir kad yra gana griežtas.

„Jis pasako daug, aštriai, bet toks jis yra. O vaikams jis yra labai griežtas. Aš jam kartais sakau, gal tu gali švelniau, maloniau? Bet jis atsako: „Gi tu žinai, kad aš ne toks…“ – apie šeimyninį gyvenimą su žinomu politiku pasakos jo žmona Živilė.

R. Žemaitaitis savo namuose – retas svečias, todėl visus kampus tenka prižiūrėti jo sutuoktinei. „Kai kolegos man sako, kad žmonos pyksta, jog mes savaitei su darbu turime išvažiuoti į komandiruotes, aš jiems atsakau, kad visuomet gali duoti mano pavyzdį. Duokite mano vyro grafiką ir parodykite, kiek aš būnu viena – gal tada jūsų žmonos jums bus geresnės“, – laidoje sakys Ž. Žemaitaitienė.

Tiesa, grįžęs namo, R. Žemaitaitis vadovauja paradui net virtuvėje – ir pats imasi gaminti. Kandidato į prezidentus šeima maitinasi iš gamtos tiesiogine to žodžio prasme, nes Remigijus – medžiotojas, grybautojas, žvejys, sodininkas ir daržininkas.

Todėl Žemaitaičių lėkštėse nebūna produktų, kurie pardavinėjami maisto prekių parduotuvėse.

„Tikrai 15 metų mes nieko neperkame. Turime žvėrienos, pasiauginame paršus. Gal tik su kiaušiniais problema, bet kartais iš brolio pavagiame“, – apie savo šeimos mitybos įpročius pasakos R. Žemaitaitis.

Ir nors galėtų pasirodyti kitaip, Žemaitaičių namuose, pasirodo, netrūksta ir romantikos. „Jis makaronų nekabins, bet niekada nepamirš gimtadienių, vestuvių, metinių, švenčių. Visada parveš kokią apgalvotą dovaną“, – atskleis Živilė.

Dar R. Žemaitaitis, pasirodo, labai mėgsta ir pirtį, kurioje pasisėdėjimai kartais baigiasi su pirmais gaidžiais… „Aš ne tas, kuris sakytų, kad nieko nesu padaręs. Blogiausia, kai „Žalgirio“ varžybos būna. Mes turime tokią kompaniją, kur du už „Žalgirį“, o du – už „Rytą“. Tada jau ir į pirtį neinam“, – apie savo laisvalaikį pasakos jis.

Kiek ir kokio nekilnojamo turto turi R. Žemaitaitis? Dėl ko laidoje jis nubrauks ašarą? Visi tai – jau šį vakarą.

Kitame laidos reportaže žiūrovai išgirs, kiek ir ko galėtume įsigyti savo gynybai, jei atsisakytume nacionalinio stadiono statybų. O taip pat – sužinos, kodėl laidoje bus perduoti linkėjimai taip savo tikslų ir neįgyvendinusiai Laisvės partijai…

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder