Šeimos tradicija aktorei Linai Bražinskaitei iššaukė sveikatos problemas: kreipėsi į medikus

Sportas ir aktyvus laikas salėje ar gamtoje – tai jokiam metų laikui nepavaldi aktorės Linos Bražinskaitės šeimos tradicija.

 

„Visada tuo mėgaujamės. Esame įkvepiančio, naudingo laisvalaikio šalininkai, išbandantys ir vertinantys skirtingus užsiėmimus. Tiesa, šią žiemą dažnų pramogų lauke teko atsisakyti ir netgi kreiptis į medikus“, – neįprastomis patirtimis dalinosi žinoma moteris.

Iki šiol šaltuoju metų laiku ji stengdavosi lankytis ne tik pirtyje ir baseine, bet ir slidinėti, pasivaikščioti mėgstamoje Ąžuolų giraitėje, čiuožti snieglente, su vaikais lenktyniauti rogutėmis.

Bent kartą per savaitę ji mankštinasi plaukiodama baseine ir kaitinasi garinėje pirtyje. L. Bražinskaitės vyras labiau mėgsta sauną, o vaikai – infraraudonųjų spindulių erdvę. Šeima taip laiką leidžia nebūtinai savaitgalį – priklausomai nuo planų tai gali nutikti ir darbo dienos vakarą.

Vieną, du, o kartais ir tris kartus per savaitę L. Bražinskaitė pasilepina lakštinėmis, gelinėmis, alginatinėmis ar kreminėmis kaukėmis. Ji šypsosi – pas ją jų yra įvairiausių: su brokoliais, morkomis, medumi, kokosais, vitaminais, mėlynėmis, mangostanais. Ir efektai, anot pašnekovės, jų yra skirtingi – nuo gilaus valymo iki gausaus drėkinimo.

„Rūpinuosi veido oda kasdien. Žinau, kad skirtingais metų laikais reikia skirtingų priemonių. Tačiau šįmet, matyt, dėl su laiku atsirandančių naujų procesų, ėmiau jausti nemalonius pojūčius“, – atvirai pasakoja L. Bražinskaitė.

Jos oda ėmė sausėti, dilgčioti, paraudo. Aktorei tai priminė alerginę reakciją, dėl kurios į kreipėsi į „Sokrato“ klinikoje dirbančią gydytoją dermatovenerologę Renatą Kliunkienę.

„Supratau, kad mano asmeninių žinių išspręsti situaciją nepakaks. O ir savigyda užsiimti nenorėjau. Pas profesionalus gavau kvalifikuotą pagalbą. Paaiškėjo, kad šalčio bei temperatūrų kaitos paveiktai odai labai reikėjo specialaus jos valymo, PRP procedūros, fotodinaminės terapijos, B ir C vitaminų bei tam tikros kosmetikos“, – dalinosi L. Bražinskaitė.

Pašnekovė sako besidžiaugianti, jog parinkta vadinamoji violetinė chemikų Ioulia Armagou ir Michalio Papaefstratiou sukurta, moksliniais tyrimais pagrįsta priemonių linija jai suteikia galimybę odos gydymą tęsti namuose.

„Žinoma, turėsiu dar ne kartą užsukti į šeimos kliniką, nes kai kurių ritualų atlikti pati tikrai negaliu, o viena procedūra problemą retai kada išsprendžia iškart – tiesiog gerokai palengvina jos simptomus“, – sako L. Bražinskaitė.

Ją dėl varginančios situacijos konsultavusi gydytoja R. Kliunkienė pasakojo, pastebinti augantį natūralių priemonių poreikį. Pavyzdžiui, dėl savo savybių skatinti kolageno ir elastino sintezę išgarsėjusi kraujo plazmos procedūra yra taikoma itin plačiai.

Pacientams, kurie skundžiasi pavargusia, papilkėjusia veido oda, procedūros metu galima išlyginti gilesnes veido ar kaklo raukšleles, pagreitinti veido odos atsinaujinimą, sumažinti alergines reakcijas, slopinti saulės ar šalčio sukeltus odos pažeidimus.

„Kraujo plazmos procedūros metu odoje atsiranda papildomų augimą ir ląstelių aktyvumą bei atsinaujinimą skatinančių veiksnių. Pirmiausia – trombocitai. Kadangi jie skatina ląstelių augimą, gydo audinius, papildomas jų srautas organizme gali pasitarnauti ne tik veido odai atnaujinti, bet ir plaukų slinkimui, raumenų patempimui ar sąnarių pakitimams gydyti“, – pasakoja specialistė.

Minėtų procedūrų misija yra ir alerginių odos reakcijų, sukeltų vaistų, aplinkos ar kitų priežasčių, sumažinimas. Dėl savo veiksmingumo ir saugumo jos plačiai taikomos ir ginekologijoje, ortopedijoje, dermatologijoje bei kitose srityse.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder