Spalvinga prezidento posto siekiančio Zenono asmenybė: žavisi Veryga, o laisvalaikiu renka Rubiko kubą

Šio ketvirtadienio TV3 laidoje „TOP 3“ – ultranacionalistų iš Baltarusijos siunčiami grasinimai žinomiems mūsų šalies veikėjams, tolimosios Kubos kontrastai ir dar vieno kandidato į prezidentus pristatymas. 

Šįkart daugiau sužinosime apie spalvingą Zenono Andrulėno asmenybę, ir kodėl jis taip žavisi Aurelijumi Veryga.

Kadangi Lietuvoje į valdžios olimpą gali pretenduoti kiekvienas 40 metų pilietis, bent 3 metus pragyvenęs Lietuvoje, šia galimybe pasinaudoti nusprendė ir vilnietis Z. Andrulėnas.

Zenonas – labai paslaptinga, bet labai universali asmenybė, turinti daug talentų ir visokių pomėgių. Pats vyras įsitikinęs, kad prireikus, tikrai galėtų panaudoti juos valstybės valdyme, jei tik taptų prezidentu. Pavyzdžiui, kandidatas labai gerai moka groti elektrinių pianinu.

„Grojimas pianinu padeda, nes dirba abi rankos ir abu smegenų pusrutuliai. Manau, kad tai labai svarbu politikui“, – įsitikinęs kandidatas.

Tiesa, tai – ne vienintelis jo talentas. Pastaruoju metu Z. Andrulėnas baigia įvaldyti ir Rubiko kubo surinkimą. Negana to, jis yra visiškas abstinentas! Todėl jam labai patinka A. Veryga, Motiejus Valančius ir kiti Lietuvos blaivininkai bei svaigiųjų gėrimų priešai.

Jau 10 metų nevartoju alkoholio. Kai man gimė sūnus, nusprendžiau, kad turiu rodyti savo pavyzdį. Sakysiu: „Sūnau, ar tu matei mane prie alkoholio taurelės? Tai, būk mielas, ir tu toks būk“.

O Veryga irgi buvo blaivystės sąjūdžio vadovas, tai jis ne tik, kad autoritetas, jis – buvęs vadovas“, – tikins laidoje Z. Andrulėnas.

Kodėl savo turto deklaracijoje vyras yra nurodęs nulius? Ar kandidatas žino pagrindines prezidento funkcijas? Visa tai – jau šio ketvirtadienio laidoje.

Antrajame laidos siužete žiūrovai išgirs apie ultranacionalistų iš kaimyninės šalies grasinimus, kurių neseniai sulaukė visuomenės veikėjas Algis Ramanauskas-Greitai. Tiesa, jis toks – ne vienintelis… Ar gali būti, kad prieglobstį baltarusiams suteikusi Lietuva suklydo,  o  atvykėliai čia ima elgtis vis įžūliau?

Galiausiai paskutiniame dienos siužete – didžiausių kontrastų kupina Kuba, kurią nuo kovo 3-iosios atskleis TV3 projektas „Salsamanai“. Kuba – šalis, kurioje žodžiai „deficitas“ ir „skurdas“ įgauna naujas prasmes.

Tačiau unikalu, kaip patys kubiečiai nepraranda gyvenimo džiaugsmo. Apie tai daugiau – jau šį vakarą.

„TOP 3“ – pirmadieniais-ketvirtadieniais, 21 val. tik per TV3!

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder