Susituokė vyriausia Eminemo dukra: nuotraukose – ir šokis su tėvu

Visai neseniai susituokė vyresnioji Eminemo dukra Hailie. Vestuvių proga vyras pasidalijo ir itin jaukia akimirka su dukra, kurioje jis įamžintas su ja šokantis šokį. 

Visai neseniai susituokė vyresnioji Eminemo dukra Hailie. Vestuvių proga vyras pasidalijo ir itin jaukia akimirka su dukra, kurioje jis įamžintas su ja šokantis šokį. 

28 metų Hailie Jade Scott visai neseniai susituokė su mylimuoju Evanu McClintock'u.

Pirmadienį, gegužės 20 d., ji pasidalijo šia žinia „Instagram“ tinkle kartu su keliomis nuotraukomis iš nuostabios ceremonijos, rašo people.com.

„Šią savaitę tapau žmona“, – parašė ji ir pridūrė, kad šventė negalėjo būti tobulesnė.

„Geresnės ir gražesnės savaitgalio šventės negalėjome paprašyti. Riedėjo tiek daug laimės ašarų, juoko, šypsenų ir meilės.

Mes su Evanu jaučiamės labai dėkingi visiems šeimos nariams ir draugams, kurie atvyko mūsų palaikyti ir būti šio naujo mūsų, kaip vyro ir žmonos, gyvenimo etapo dalimi“, – rašė ji.

Užfiksavo jautrią akimirką

Eminemas su dukra taip pat buvo užfiksuoti besišypsantys šokių aikštelėje – jų šokį stebėjo minia svečių. 

Hailie vilkėjo baltą suknelę be petnešėlių ir su ilgu šleifu. Reperis šventei pasipuošė juodu smokingu.

Hailie ir Evanas susipažino kai abu mokėsi Mičigano valstybiniame universitete. Apie sužadėtuves po šešerių metų pora  paskelbė 2023 m. vasario mėn. įraše instagrame.

„Atsitiktinis savaitgalio įvykis... Myliu tave, Evanai", - parašė ji po įrašu, kuriame matomos kelios jos ir sužadėtinio nuotraukos, įskaitant kadrą, kuriame jis priklaupęs ant vieno kelio, ir nuotrauką, kurioje pora laiko šampano butelį.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder