Šventinėje premjeroje Jurgita Jurkutė sužibėjo it tikrų tikriausia žvaigždė
Šventinės premjeros vakarui pagrindinė filmo herojė J. Jurkutė pasirinko elegantišką įvaizdį – vilkėdama sidabro spalvos suknelę, ji sužibėjo tiesiog nuo galvos iki kojų.
Tiesa, dar prieš juostos „Nuodas“ premjeros vakarą buvo atskleista, kad dėl šio filmo jame Elzę įkūnijanti Jurgita ryžosi net ir ryškiems išvaizdos pokyčiams. „Gyvenime nebūčiau leidusi cheminiu būdu sugarbanoti savo plaukų, bet perskaičiusi scenarijų aiškiai supratau, kad Elzės plaukai turi būti garbanoti. Važiuojam, rizikuojam!“ – juokėsi pati moteris.
Šį vakarą į premjerą palaikyti mylimosios atvyko ir Jurgitos vyras Rytis Širvaitis – kartu jiedu mielai pozavo fotografams.
Primename, kad Roberto Kuliūno romantinė erotinė drama „Nuodas“ visuose Lietuvos kino teatruose bus rodoma nuo kovo 6.
Šį vakarą ją išvysti pirmieji panoro Karolina Meschino, dainininkė Eglė Jakštytė-ELEY, Vytenis Pauliukaitis ir Eugenijus Skerstonas, krepšininkas Arnas Butkevičius su žmona bei daugybė kitų žinomų žmonių.
Kaip jau minėta, pagrindinį – Elzės – vaidmenį filme sukūrė žavioji J. Jurkutė, o Nojaus vaidmeniui buvo pasirinktas Vytautas Rumšas jaunesnysis.
„Nuodas“ – ne tik aistringa meilės istorija, bet ir pasakojimas apie šiuolaikinį santykių chaosą, baimę atsiverti po skaudžių patirčių, apie bandymą rasti pusiausvyrą tarp noro mylėti ir baimės nusivilti.
Tai filmas, kuriame, kaip sako režisierius, susitinka chaosas ir ramybė, aistra ir tyla, nuodas ir vaistas, anksčiau skelbė organizatoriai.
Rašyti komentarą