Turkijoje gimtadienį atšventęs Vytenis Partikas prisižaidė: grįžęs į Lietuvą sunegalavo

(1)

Plaukų stilistui, koloristui ir dainininkui Vyteniui Partikui sukako 34-eri metai. Apie gimtadienį laidoje „KK2“ prabilęs garsus vyras pasakojo, kad šiais metais daug dirbo, gražino vyrų ir moterų šukuosenas, surengė savo autorinį koncertą Jurbake ir labai pavargo, todėl nusprendė, kad gimtadienį reikia švęsti atostogaujant ir išlėkė į Turkiją.

 

„Praėjusiais metais dariau grandiozinį gimtadienį Lietuvoje, o šiais metais pasakiau, kad tikrai nedarysiu ir, jei jį švęsiu, tai švęsiu Turkijoje“, – sakė V. Partikas.

Dainininkas į kurortinę šalį nusivežė daug derinių.

„Kadangi turėjome septynis vakarus, tai turėjo būti septyni deriniai. Įdėjau penkis skirtingus maudymus, o akinius gal dvylika. Batų gal dvi, keturios poros, bet seniau būdavo aštuonios, o akinių daug. Čia dar į batus prikaišiota. Kvepalų vienos bonkutės neužtenka, jie visi turi būti išskirtiniai. Dieninis variantas, vakarinis variantas ir dar toks miksas“, – kalbėjo jis.

Maudymosi komplektų Vytenis irgi įsidėjo ne vieną – turėjo ir dieninį, ir vakarinį variantą.

„Net nuotrauką pasidariau. Niekada nepamiršiu komentaro, kad „vyrai tokių nenešioja“. Tai jei vyrai tokių nenešioja, kodėl vyrams tokius siuva? Pas mane yra ir tigriniai, ir visokie spalvoti“, – laidoje „KK2“ sakė jis.

Į Turkiją nuskridęs V. Partikas apsistojo penkių žvaigždučių viešbutyje. Kartu su juo skrido geriausi draugai ir giminaičiai.

„Norėjau, kad viešbutis būtų 5 žvaigždučių, kad viskas būtų įskaičiuota. Norėjosi skanauti ne tik turkiškus gėrimus, bet gauti importinius gėrimus. Kad viešbutis būtų ant jūros kranto. Šiaip tame viešbutyje kaina asmeniui apie 900-1000 eurų. Viskas priklauso nuo datos. Aišku, turėjau privilegijų, kadangi naudojausi viešimu, tai truputį gavau kitokią kainą“, – atskleidė jis.

Kadangi V. Partikas yra žvaigždė ir viską transliuoja savo sekėjams, gavo ir geresnį kambarį.

„Aišku, mane truputį palepino. Iš B korpuso gavau A korpusą. Ir su vaizdu į jūrą, o dar ir papildomas kambarys gimtadienio proga. Esu apšalęs“, – sakė jis.

Atostogos buvo geros, bet baigėsi šiaip sau – Vytenis apsinuodijo.

„Pripažinsiu, kad grįžau vemdamas“, – juokėsi jis.

Nors sveikata ne kokia, bet Vytenis laimingas, pailsėjęs ir toliau galės gražinti lietuvius.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder