Ūkininkas Algirdas karštais bučiniais apdovanojo abi jo širdies siekiančias damas: „Flirtuoti galime su daug kuo“

(3)

Emocijos realybės šou „Ūkininkai ieško meilės“ įgauna pagreitį. Kol vieni ūkininkai džiaugiasi abipusiais jausmais ir net pirmaisiais aistringais bučiniais, kiti ėmė ne juokais nerimauti.

 

Žaidimus žaidžia ir suaugę žmonės, o ypač tokius, kurie yra paremti jausmais – būtent tą pamatysime ūkininko Algirdo pasimatymuose.

Pasimatymui su Vaida Algirdas bus priplanavęs daugybę pramogų, tačiau labiausiai moterį nustebino netikėtas ūkininko bučinys. Tai Vaidą ne tik maloniai nustebino – moteris išsidavo, kad jos jausmai Algirdui tikrai yra stiprūs.

„Laukia pats nemaloniausias metas, kada jis susitiks su Rasa. Nežinau, kokie yra jos ketinimai, bet, tikriausiai, kaip ir mano – mes abi esame kovotojos. O iš pradžių atrodė, kad esame visai nieko pažįstamos“ – nerimo neslėpė Vaida.

Tiesa, kaip paaiškėjo vėliau, moteris dėl šio pasimatymo nerimavo ne veltui, nes karštu bučiniu Algirdas apdovanojo ir Rasą. O ši, savo ruožtu, aistringai maitino savo simpatiją braškėmis.

Abi moterys Algirdo dėmesio siekė kaip įmanydamos. Tačiau pats ūkininkas išlikopaslaptingas.

„Flirtuoti yra vienas dalykas, o kitas, kai žmogus tau įsminga truputį giliau. Flirtuoti, turbūt, mes galime su daug kuo“, – sakė jis.

Nemažai iššūkių laukė ir jaunesniosios ūkininkės Zitos kandidatų. Nuėjusi į pasimatymus su Darjušu ir Alenu, vėliau Zita metė jiems vieną bendrą iššūkį.

„Dar projekto pradžioje sakiau, kad tarp mūsų bus konkurencija, tačiau ji bus draugiška. O šiandien ta konkurencija pagaliau pasireiškė fiziškai“, – tvirtino Darjušas.

O štai vyresnioji ūkininkė Zita, praleidusi dar daugiau laiko su Viliumi ir Tadu, jiems negirdint prabilo ir apie jausmus.

„Meilė tikrai gali aplankyti kaip perkūnas iš giedro dangaus, nežiūrint į tai, koks yra žmogaus amžius“, – intrigavo ji.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder