Violeta Tarasovienė scenoje pirmą kartą pasirodė su netikėta partnere

Sekmadienio vakarą LNK eteryje prasidėjo jaudinantis „Lietuvos balsas. Kartos“ dvikovų etapas, kuriame vienoje scenoje susitiko po du duetus, trio, grupes ar ansamblius iš kiekvieno mokytojo komandos.

 

Dvikovų etapą atidarė ir pirmą kartą scenoje pasirodysiantis dviejų profesionalių duetas – projekto mokytoja Gabrielė Vilkickytė dainavo kartu su scenos diva ir buvusia „Lietuvos balso“ mokytoja Violeta Tarasoviene.

Atlikėjos dainavo jau hitu tapusią dainą „Pas tave einu“, kuri Gabrielės lūpose įgavo visiškai naują skambesį.

Tai – ne vienintelis netikėtas duetas dvikovų etape.

Mokytojai su savo komandų dalyviais paruošė išskirtinius pasirodymus ir išsikėlė ne mažus muzikinius iššūkius.

Standartus laužyti mėgstantis projekto mokytojas Benas Aleksandravičius paruošė staigmenų, kurios nustebino net ir pačius jo komandos dalyvius bei privertė juos išeiti iš komforto zonos.

„Man nepatinka rinktis lengviausių kelių.

Man labiausiai patinka, kai žmonėms būna sunku.

Nemėgstu parinkti žiauriai žinomų ir patogių dainų, kuriose dalyvis padainuoja aukštas natas ir visi atsistoję ploja. Man tas neįdomu.

Man įdomiau sunkesnis kelias į artistiškumą ir pasirodymo unikalumą“, – prieš pat dvikovų etapą intriguoja Benas Aleksandravičius.

Tuo metu patys dalyviai tarp repeticijų prieš dvikovų etapą, užkulisiuose pasakojo ne tik apie savo muzikinį kelią ir planus, tačiau ir atskleidė negirdėtus faktus, kurie nustebins ne vieną projekto gerbėją.

Pasirodo, ketveriukė „Voiceless“ turi penktąjį grupės narį, kurio niekada nesimato scenoje.

Su vaikais projekte dalyvaujantis Gedeminas Jepšas, „Lietuvos balsas. Senjorai“ nugalėtojas, sulaukęs pensijos išsilaikė teises ir nusipirko motociklą.

Nė vienas iš trijų grupės „T3“ narių neturi merginos.

O „Lietuvos balso. Kartos“ dalyvė Atėnė, pasirodo, dar vaikystėje nusifilmavo Monikos Linkytės muzikiniame klipe „Gal tai meilė“.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder