Finansinis horoskopas

Savaitės finansinis horoskopas: kam iš Zodiako ženklų seksis liepos 8-14 dienomis

(8)

Savaitės finansinis horoskopas. Pažiūrėkime, kokias finansines prognozes žvaigždės mums paruošė šiuo laikotarpiu.

 

Avinas 

Pasiūlymus investuoti turimas lėšas ženklo atstovams, ateinančius šiuo metu, reikėtų atidžiai išnagrinėti - tarp jų gali būti labai perspektyvių ir pelningų. 

Jautis 

Profesinės - o kartu ir finansinės - sėkmės šią savaitę gali pasiekti tie, kurie tikslo sieks sistemingai ir kruopščiai, žingsnis po žingsnio, neatsilikdami, bet ir neatsilikdami. 

Dvyniai 

Svarbios sutarties pasirašymą ar sutarties, kurią šiuo metu gali pasiūlyti verslo partneriai, sudarymą reikėtų atidėti: didelė tikimybė, kad kažkas pasiūlys palankesnes sąlygas. 

Vėžys 

Gerai pasirodyti prieš viršininkus ir gauti geras pareigas su dideliu atlyginimu šio ženklo atstovams padės įgimtos charakterio savybės - minkštumas ir inteligencija, kurias reikėtų parodyti. 

Liūtas 

Nesitraukite nuo darbe nubrėžto plano, net jei aplinkiniai ims nuo jo atkalbinėti - greičiausiai jų komentarai bus motyvuoti pavydu: jie patys siekė šio projekto ir atlyginimo. 

Mergelė 

Bet kokios finansinės operacijos, kurias šio ženklo atstovai nuspręs atlikti šiuo metu, reikalaus atsargumo: didelė rimtų klaidų tikimybė, todėl didelėmis sumomis geriau neoperuoti. 

Svarstyklės 

Nepatartina dalytis su kolegomis savo profesiniais planais - jie gali patikti ir jiems, o jie, kol ženklo atstovai svyruos, įgyvendins šias idėjas. 

Skorpionas 

Sėkmingiausi profesinėje - o kartu ir finansinėje - srityje bus tie ženklo atstovai, kurie užima vadovaujančias pareigas - jie sugebės motyvuoti darbuotojus sėkmei. 

Šaulys 

Emocijos, kurios tiesiog prasiverš iš vidaus, gali sutrukdyti susikaupti darbui ir puikiai jį atlikti: teks rimtai pasistengti, kad jas suvaldytumėte. 

Ožiaragis 

Tiems, kurie jaučia, kad pastaruoju metu jų profesinių žinių sėkmingam darbui nepakanka, žvaigždės pataria pagalvoti apie savo įgūdžių tobulinimą ir paieškoti tinkamų kursų ar mokymų. 

Vandenis 

Savaitė palanki jei ne darbo keitimui, tai bent jau jo paieškoms: gali pavykti rasti viliojantį variantą tiek profesine, tiek finansine prasme. 

Žuvys 

Darbe reikia kuo mažiau susidurti su vadovybe: būdama blogos nuotaikos, ji gali paskirti dėl visų nuodėmių kaltus ženklo atstovus, o tai nėra pats geriausias būdas paveikti mokesčius. 

Ekrano nuotr.

Ką skaitytojas turėtų įsidėmėti

Ši proggnozė yra pramoginio pobūdžio. Astrologija, aiškiaregystė ar numerologija nėra akademiniai mokslai, jų teiginių ir tvirtinimų negalima patikrinti ar patvirtinti moksliniais metodais.

Tas pats pasakytina ir apie įvairius testus, asmens apibūdinimą pagal vardą ir pan. Be to, prognozės ir horoskopai ne visada pasitvirtina, o sutapimai gali būti atsitiktiniai.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder