Finansinis savaitės horoskopas lapkričio 27-gruodžio 3 dienoms: kuris iš Zodiako ženklų laukia pelno

(2)

Kiekvienas iš mūsų siekia finansinio stabilumo ir gerovės. Ir jei tikite, kad mūsų Zodiako ženklas taip pat gali paveikti finansinę padėtį, skaitykite astrologų prognozę kitai savaitei.

 

Finansai kiekvieno iš mūsų gyvenime atlieka svarbų, o kai kuriems ir svarbiausią vaidmenį. 

Avinas 

Nesiimkite naujų sumanymų, net jei jie buvo suplanuoti iš anksto: ši savaitė - ne pats geriausias laikas juos įgyvendinti, ne tiek profesine, kiek finansine prasme. - finansiškai. 

Jautis 

Būtina vengti rimtų bet kokio masto finansinių sandorių ir operacijų - ypač nepageidautina dėti savo parašą po bet kokiu dokumentu, tai gali lemti nuostolius. 

Dvyniai 

Valymas, šiuo metu organizuojamas bute ar namuose, bus ne tik daiktų sutvarkymas - jis išvalys erdvę teigiamai energijai, kuri negali cirkuliuoti užgriozdintoje erdvėje. 

Vėžys 

Pageidautina nebendrauti su pinigais - net parduotuvėje geriau atsiskaityti kortele, o ne imti į rankas popierinius banknotus, taip pat reikėtų atsisakyti rimtų pirkinių. 

Liūtas 

Finansiniai klausimai, kuriuos šio ženklo atstovams teks spręsti šiuo metu, didele dalimi nulems jų finansinę padėtį kitam laikotarpiui.

Taigi būtų prasminga pasistengti 

Mergelė 

Nesiimkite įgyvendinti rimtų profesinių projektų: sėkmės dirbant prie jų nepasieksite, todėl ir uždirbti gerų pinigų nepavyks. 

Svarstyklės 

Svarstyklės gali ir skolintis pinigų, ir prireikus juos paskolinti: nei pirmuoju, nei antruoju atveju nekils problemų dėl finansų grąžinimo. 

Skorpionas 

Didelė sėkmės versle tikimybė - ji bus ankstesniu laikotarpiu atlikto darbo rezultatas, todėl už pasiektą rezultatą šio ženklo atstovai turėtų dėkoti tik sau. 

Šaulys 

Finansinė sėkmė laukia ir tų, kurie profesionaliai užsiima prekyba, ir tų, kurie ketina pirkti ar parduoti nekilnojamąjį turtą - jiems pavyks rasti idealų variantą arba gauti padorią pinigų sumą. 

Ožiaragis 

Savaitė palanki deryboms su verslo partneriais: šio ženklo atstovams būdingas diplomatiškumas padidės kartų, todėl galėsite išspręsti net sudėtingiausius klausimus. 

Vandenis 

Rizikuoti pinigais, net jei tai tik loterijos bilieto kaina, primygtinai nepatartina - nuostoliai gali būti kur kas rimtesni, nei atrodytų iš pirmo žvilgsnio. 

Žuvys 

Žuvys gerai dirba tas, kas gerai ilsisi: finansinė sėkmė šią savaitę priklausys ne tiek nuo sunkaus darbo, kiek nuo gebėjimo tinkamai atsipalaiduoti ir pailsėti.

Organizatorių nuotr.

Galbūt, jūs tai praleidote:

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder