Kuriems Zodiako ženklams 2024-ieji bus tikrai geri metai papildyta

(1)

2024 metų globėjas – Žaliasis medinis drakonas. Drakono metai visada buvo ypatingi, o 2024-ieji taip pat nebus išimtis. Deja, šie metai gali pasirodyti ypatingi ne tik gerąja prasme. Vis dėlto, dauguma mūsų ateinančiais metais gali tikėtis ypatingos sėkmės! Žaliojo drakono metais pasiseks net šešiems Zodiako ženklams!

AVINAS

(03 21–04 20)

Žaliasis drakonas mėgsta drąsius ir užsispyrusius žmones, todėl Avinui ateinančiais metais tikrai pasiseks! Avinas turės daugybę sėkmės galimybių ir profesinėje veikloje, ir asmeniniame gyvenime. Atkaklumas ir atsakingas požiūris į darbą tikrai duos pageidaujamų rezultatų.

LIŪTAS

(07 23–08 23)

2024-aisiais Liūtas gali tikėtis įkvėpimo ir kūrybingumo. Pasiekti sėkmę padės gerai išlavinta vaizduotė ir gebėjimas bet kokia kaina siekti užsibrėžtų tikslų. Svarbiausia – nebijoti eksperimentuoti, ir viskas tikrai pavyks!

SVARSTYKLĖS

(09 24–10 23)

Išmintingas Drakonas padės Svarstyklėms atrasti harmoniją. Tai yra būtent tai, ko šio ženklo atstovai ieško visą savo gyvenimą! 2024-ieji Svarstyklėms bus itin reikšmingi metai. Galima tikėtis tikrai reikšmingų gyvenimo įvykių, apie kuriuos savo artimiesiems galėsite pasakoti ilgus metus!

ŠAULYS

(11 23–12 21)

Išprotėjusiems nuotykių ieškotojams Žaliasis drakonas suteiks galimybę dar kartą pasižvalgyti už horizonto. Šio ženklo atstovams 2024 metais patariama nepraleisti saviugdos galimybių. Niekada nevėlu išmokti ko nors naujo, o dabar tą daryti bus ypač palanku!

VANDENIS

(01 21–02 19)

Drakonas leis šio ženklo atstovams pagaliau įgyvendinti daugybę savo idėjų. 2024 metais Vandenis turės galimybę įgyvendinti nestandartinius sumanymus. Ateinančiais metais Vandenis neturėtų bijoti naujovių, nes būtent to jam dabar labiausiai reikia. Būtų tikra nuodėmė nepasinaudoti palankiomis galimybėmis!

ŽUVYS

(02 20–03 20)

Žuvys yra ypatingos Žaliojo drakono numylėtinės, todėl 2024 metais šio ženklo atstovai turės visas galimybes tobulėti. Šio ženklo atstovai pagaliau galės rasti savo vietą pasaulyje, tačiau kelią turės nusitiesti patys. Galų gale, kaip jau minėjome aukščiau, 2024 m. Drakonas visų pirma teikia pirmenybę drąsiems ir užsispyrusiems žmonėms!

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder