AB „Smiltynės perkėla“ keičia keltų judėjimo tvarkaraščius ir bilietų kainas

(2)

Per metus AB „Smiltynės perkėla“ keltai perkelia 700 tūkst. transporto priemonių ir apie 2 milijonus keleivių. Atėjus šiltajam metų laikui, keleivių srautai ima sparčiai augti. Todėl nuo birželio 1 d. tradiciškai keičiami keltų judėjimo tvarkaraščiai. Klientų patogumui daugėja keltų reisų ir ilgėja jų darbo laikas.

Senojoje perkėloje keltai visomis savaitės dienomis kursuos kas pusvalandį nuo 7 val. iki 20 val. Vėliau - kas valandą iki 22 val. Grafiko išimtis - penktadienis ir šeštadienis. Šiomis dienomis keltai kels iki 23 valandos.

Naujojoje perkėloje keltai dirbs nuo 5 val. iki 2 val. Dienos metu kels kas dvidešimt minučių, nuo 22 val. - kas valandą iki 2 val.

AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius Mindaugas Čiakas pabrėžė, kad bendrovė deda visas pastangas ir, esant gausiam keleivių srautui, dirba be grafiko, kad klientams kuo mažiau tektų laukti eilėse.

Kalbėdamas apie bilietų kainų pokytį, AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius M. Čiakas patikino, kad tai tikrai nebus ženklus pokytis, bet, atsižvelgiant į šios dienos ekonominę situaciją bei norint užtikrinti sklandžią bendrovės veiklą, šis pokytis buvo būtinas.

AB „Smiltynės perkėla“ didžiausias tarifas buvo perskaičiuotas ir patvirtintas Valstybinės kainų ir energetikos kontrolės komisijos posėdyje.

KELIONĖ. Naujojo tiltelio kelionė vandens keliais iš Kauno į Klaipėdą.

KELIONĖ. Naujojo tiltelio kelionė vandens keliais iš Kauno į Klaipėdą.

Nuo birželio 1-osios keleivio bei keleivio su dviračiu bilieto kaina už perkėlimą į abi puses kainuos 1,50 Eur. Persikėlimas lengvuoju automobiliu kainuos 20,50 Eur, mopedu, motociklu - 6,80 Eur, autobusu iki 5 tonų - 41 Eur, daugiau kaip 5 tonų - 65,70 Eur, krovininiu automobiliu nuo 3,5 iki 12 tonų - 47 Eur, daugiau kaip 12 tonų - 65,70 Eur.

Na, ir pabaigai, AB „Smiltynės perkėla“ generalinis direktorius M. Čiakas, linkėdamas visiems gražios vasaros ir kuo geriausių įspūdžių mūsų keltuose, pasidalijo geromis žiniomis dėl sėkmingai baigiamo pirmojo tiltelių ir krantinių rekonstrukcijos etapo bei kelionėje vandens keliais iš Kauno į Klaipėdą užfiksuotais vaizdais.

Nauji tilteliai bus beveik 20 m ilgio, kai senieji tebuvo tik 8 m. Tilteliai bus reguliuojami pagal vandens lygį. Jie reikalingi, kad automobilis sklandžiai įvažiuotų ir išvažiuotų iš kelto. Pasak AB „Smiltynės perkėla“ generalinio direktoriaus M. Čiako, įrengus naujus tiltelius ne tik vairuotojams bus patogiau ir dar saugiau įvažiuoti į keltą, bet ir perkėlos darbuotojai galės būti dar greitesni ir labiau atlieps klientų poreikius.

Naujų tiltelių montavimo ir krantinės rekonstrukcijos projektas galutinai turėtų būti užbaigtas 2024 m. gegužės mėnesį.

BAIGIAMAS pirmojo tiltelių ir krantinių rekonstrukcijos etapas.

BAIGIAMAS pirmojo tiltelių ir krantinių rekonstrukcijos etapas.

„Smiltynės perkėlos“ ir Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder