Į pirmąją kelionę Nemunu moderniu laivu virstanti „Raketa“ išsiruoš jau po dviejų savaičių (2)

Nuo Kauno iki Nidos keleivius plukdantis laivas „Raketa“ ruošiamas vasaros sezonui: ketvirtadienį laivas buvo nukeltas į Nemuną, o laivo tvarkymui ir atnaujinimui buvo numatyta 80 tūkst. eurų, - skelbia portalas LRT.lt.

Pirmoji kelionė žadama birželio pirmąjį ketvirtadienį. Be to, ketinama leisti plaukiojimui dar vieną laivą nuo Nemuno salos Kaune.

Anot laivo „Raketos“ vadovo Nerijaus Šilgalio, po praėjusio sezono šis tas pakeista laive: persiutos sėdynes, perdarytas variklio skyrius, pakeista garso izoliacija – triukšmas turėtų sumažėti beveik dvigubai, įrengta šaldymo, šildymo ir vėdinimo sistema

Buvo didžiausia bėda, kad per karščius buvo labai nepatogu, buvo pakankamai karšta laive.

"Dabar visus šituose klausimus išsisprendėme. Mūsų laivas tampa iš senovinio atsiminimų laivo į pakankamai modernų šiuolaikinį laivą“, – komentavo N. Šilgalis.

Archyvų nuotr.

Nerijus Šilgalis / VE.lt fotomontažas

Visiems laivo tvarkymo darbams numatyta išleisti iki 80 tūkst.

Pernai šiuo laivu plaukė beveik 5 tūkst. keleivių, tad tikimasi, kad šiemet nestigs gerų emocijų ir bus kuo mažiau gamtos netikėtumų.

N. Šilgalis tikina, kad žmonių susidomėjimas kelione laivu per Nemuną yra tikrai didelis.

Be to, nesikeičia kainos ir tvarkaraštis: kaip ir pernai laivas nuo ketvirtadienį ir penktadienį išplauks iš Kauno ir tą pačią dieną grįš, o šeštadienį keleivius nuplukdęs laivas iš Nidos pajudės tik sekmadienį.

Archyvų nuotr.

Laivas „Raketa“ / 15min.lt nuotr.

Anksčiau buvo kalbama apie panašų laivą, kuris galėtų kursuoti tarp Nidos ir Klaipėdos, tačiau anot N. Šilgalio, nors jis yra ruošiamas, tačiau dabar, dėl pandemijos, darbai yra pristabdyti.

Pasak jo, būtų nepakeliama našta, jei dėl pandemijos tektų apriboti plaukimus.

Archyvų nuotr.

Laivas „Raketa“  

Portalui LRT.lt kalbėdamas apie dabartinę pandemijos situaciją, N. Šilgalis minėjo, kad laive bus paisomi ir vykdomi visi reikalavimai dėl saugumo.

 

Joni, o kur žiūri Lietuvos transporto saugos administracija ?
Igor, 2021-05-23 20:43
kada laivo RAKETA atpažinimo ženklus užrašysite pagal taisyklių reikalavimus?
jonis, 2021-05-23 20:39
Sidebar placeholder