Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
, 2022-01-20 07:52

nebus ne tik trašu.Nėra druskos,berods vezame iš Egipto.Kas mokės tiems,kurie gatvėje Vilniuje lauzėsi kojas ir rankas

Vida
Vida, 2022-01-15 11:59

Nevažiuoja traukiniai su trasom Lietuvos geležinkeliai patyre didelius nuostolius atleidžiami darbuotojai jiems reikia moketi pašalpas kol jie kažkur įsidarbinti galės na o Klaipėdos uoste analogiškas varijantas dar negaus biudžetas pajamų ir didelių sudejiu abi didelės Lietuvos įmonės kas lieka =šių įmonių bankrotas kol atsiras vėl nauji naudotojai t.y tie kurie po šių skandalų .gal gali vyriausybė paaiškinti čia dar +Kinijos pametimos rinkos kiek investuotojai skverbtis į mūsų rinka....

Toks
Toks, 2022-01-15 03:05

Vizbaras apie moralią politiką. Kadangi rytuose 3 komunistinės šalys: Gudija, Rusija ir Kinija iš rytų nieko į Klaipėdos nebevežame,uždarome geležinkelius ir Klaipėdos uostą.

Palangiškis
Palangiškis, 2022-01-14 16:36

Apgynėme savo Pušyną nuo noro jį sužlugdyti , nesuprantu ko miega Klaipėda. Kol į uostą per mėnesį atplauks keli laivai?

Stovėjęs Baltijos kelyje
Stovėjęs Baltijos kelyje, 2022-01-14 16:12

Niekada nebūčiau pagalvojęs, kad reikės žmones ginti nuo valdžioje įlindusių begalvių.Šalies gyventojų gyvenimas blogėja ne dienomis, bet valandomis. Šildymo kainos kosminės, infliacija kosminė, žmonės nežino kaip toliau gyventi, o visko pertekę pripuolusieji prie lovio dar užsimanė kariauti ekonominius karus su visais su kuo tik galima. Spauda rašo, kad taip daroma paprašius kai kam užjūryje, kai tauta gali tapti kelių žmonių eksperimento įkaitais. Vakar prie Seimo švilpė antiskiepininkai. O kai susirinks nuo įvairių sankcijų nuskurdę žmonės? Bijau, kad nepadės ponuliams ir angelai sargai.

Bronius
Bronius, 2022-01-14 11:44

Buvau pernai Ventspilyje. Stovi tuščias uostas. Krovinių nė kvapo. Atsisakys Lietuva, paims Latvija. Juk milijonai ant kelio nesimėto .Žiūrėk, kad po poros metų po visų fintų su Baltarusija ir Kinija valstybės skola neviršytų metinio biudžeto. Prie to artėjama, bet kol kas tylima, nes gerai gyvenama iš skolintų milijardų, tad galima ir pasitaškyti pinigais kol kas vaidinant moralius, kai visi aplinkui ir visas pasaulis kažkodėl visai nemoralus.

Taigi
Taigi, 2022-01-14 10:24

Viskas vyksta dėl geležinkelių privatizavimo konservatoriai , liberalai daugiau nieko nesugeba

aaa
aaa, 2022-01-14 09:40

Rusijos "Uralkali" pakels trąšų kainas iki "brandinto konjako" kainos, suvalgys "Belaruskali" ir išveš tą pabrangusį produktą kad ir sraigtasparniais. O Klaipėdos uoste, kaip švelniai pasakyta, mažės finansiniai rezultatai, mažiau žmonių turės darbo, žingsnelis link gerovės valstybės.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.