KKT bendradarbiaus su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (1)

Klaipėdos konteinerių terminalas, UAB (toliau – KKT) pasirašė bendradarbiavimo sutartį su Lietuvos mokinių neformaliojo švietimo centru (LMNŠC) dėl partnerystės organizuojant profesines dienas terminaluose ir įveiklinant jaunuolius konkrečiose profesijose.

Tai pirmoji Klaipėdos jūrų uoste veikianti įmonė pasirašiusi bendradarbiavimo sutartį su LMNŠC dėl profesinių dienų organizavimo savo terminaluose.

Profesinis įveiklinimas - veiklos, kurių metu jaunuoliams padedama pažinti įmonės veiklą, esamų profesijų joje ypatumus ir karjeros galimybes, kaupti darbo patirtį, ugdytis profesinę motyvaciją ir planuoti būsimą karjerą.

Mūsų tikslas – supažindinti su terminalų veiklos specifika ir esamomis jame profesijomis, kitaip tariant, įvesti jaunuolius į darbo „pasaulį“, kuriame mes veikiame. Kiekvieno žmogaus gyvenimas yra susijęs su svarbiais pasirinkimais: mokymosi, studijų, profesinės veiklos, darbo ar gyvenimo būdo. Visi šie pasirinkimai yra tarpusavyje susiję, tačiau profesijos pasirinkimas yra vienas svarbiausių. Todėl aktyviai prisidėsime prie šio bendradarbiavimo”, - sakė Klaipėdos konteinerių terminalo, UAB generalinis direktorius Vaidotas Šileika.

Pasak V.Šileikos, KKT yra profesijų, kurioms užpildyti yra nuolat reikalingi papildomi darbuotojai pvz. dokininkai ir talmanai. Todėl labiausiai norima pristatyti pastarąsias profesijas, o šiam tikslui įgyvendinti bus organizuojamas darbo veiklos stebėjimas, praktinė veikla, įgytos patirties aptarimas ir kita.

Bendrovės vienas iš veiklos tikslų - socialinė atsakomybė. Todėl bendradarbiavimas su švietimo centru edukuojant jaunąją kartą ir prisidedant prie jos ugdymo renkantis karjeros galimybes - tikslo išpildymas.

Bendradarbiavimo sutartis galios iki kitų metų rugpjūčio mėnesio pabaigos. Tai nėra vienintelis bendradarbiavimas su švietimo įstaiga, KKT aktyviai bendradarbiauja ir su Klaipėdos Universitetu, Lietuvos aukštosios jūreivystės mokykla, Klaipėdos valstybine kolegija.

KKT priklauso Klaipėdos terminalo įmonių grupei, vienijančiai krovos, logistikos, krovinių ekspedijavimo ir laivų agentavimo paslaugas teikiančias įmones.  

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder