Klaipėdos uoste diskutuojama jo saugos, pasirengimo veikti kilus krizei ar grėsmei klausimais

Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos kvietimu uostamiestyje šiandien vieši ir su Klaipėdos uostu supažindinami LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai. 

Klaipėdos uosto vadovas Algis Latakas svečiams pristatė Klaipėdos uoste šiuo metu įgyvendinamus ir planuojamus didelės apimties investicinius projektus, intensyviai tvarkomą uosto infrastruktūrą, viziją ir planus žengiant tvarumo kryptimi, aptarė uosto pasirengimo veikti kilus krizei ar grėsmei klausimus.

„Klaipėdos uosto saugai skiriamas ypatingas dėmesys. Uosto direkcijoje veikia specialiai tam dedikuotas padalinys, yra įkurtas Ekstremaliųjų situacijų operacijų centras, turime tiek uosto, tiek atskirų jo terminalų apsaugos planus.

Klaipėdos uoste veikia uosto stebėjimo, apžvalgos sistemos, nuolat stebima ir kontroliuojama oro erdvė virš uosto. Išskirtinis dėmesys teikiamas SGD laivo „Independence“ apsaugai.

Daug dėmesio skiriame pratyboms, bendradarbiavimui su Karinėmis jūrų pajėgomis, Valstybės sienos apsaugos, Viešojo saugumo ir kitomis struktūromis.

Uosto direkcija vos prieš mėnesį Karinėms jūrų pajėgoms perdavė katerį, kuris, tikiu, taip pat prisidės prie uosto apsaugos ir gynybos“, – sako Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Algis Latakas.

LR Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto narių vizito metu surengtoje ekskursijoje hidrografiniu laivu „Lotas“ svečiams pristatytas uostas, jo specifika ir jame veikiančių krovos įmonių veikla.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder