Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Kiekvienas gali pasirinkti , dulkiu stiklinę kur su vėleliu paleisti! Atsirado čia kapinių mylėtojai ;))) Juk ne lavoną išmeta į jūrą!
Klonn, 2021-04-05 17:33
ir kam įdomus šių pensininkų norai?
ĮDOMU, 2021-03-31 17:45
Manyčiau, kad tai ne vienareikšmė problema, kurią turėtu spręsti patys jūrininkai, bei jų artimieji. Aš visą gyvenimą atidavęs JŪRININKO profesijai, ne iš kranto stebėjau JĄ, bet vis tiek, neįsivaizduoju, kad bučiau išskirtas su savo mylimąją žmonele, nesvarbu kuris pirmas atsigulsime į žemelę, bet svarbu, kad kartu busime amžinai. O jūroje ne.
Algimantas Požela, 2021-03-26 12:19
Pamėginkite tik įsivaizduoti, kiek mirusių gyvių kasdien skalauja jūros bangos. Juk praktiškai nebūna taip, kad eidami pakrante jokio lavonėlio neperžengtumėt. Ir niekas jų nerenka, viskas supūva čia pat, kranto linijos smėlyje... Ir ką? Ar šalia jų bijote maudytis? O iš žmogaus pelenų, kurie nuskęs nė kranto nepasiekę, darote tragediją... Manau, turėtų būti tokia pasirinkimo galimybė, tik reikėtų taisyklių, kokiu atstumu nuo kranto galimos tokios ceremonijos.
harmas, 2021-03-26 11:23
Yra problema. Pagal kovos su jūros tarša konvencijos MARPOL 73/78 V priedą - Deginimo įrenginio pelenai ( tai pelenai ir šlakas, susidarantys laivo įrenginiuose, naudojamuose šiukšlėms deginti), draudžiama išmesti Baltijos jūroje, kaip specialioje teritorijoje. Tai kaip galima teršti jūrą kremavimo pelenais? Baikite šnekėti niekus apie mėtymus lavonų į jūrą, to net konvencijai neatėjo į galvą. Miręs jūroje žmogus, trumpiausiu laiku perduodamas į krantą.
Jūrininkas, 2021-03-26 00:55
Sigitas Šileris jau garbaus amžiaus senjoras, o mąstymo aiškumo ir aštrumo galima tik pavydėti.
Jūreivis, 2021-03-25 09:56
Tai dabar tik sauja,o kai pradės visi kratyti tuos pelenus-kas tada?Aš tikrai nenorėčiau lipti į tokį vandenį.Bangos viską neša link kranto,tai ir smėlyje atsiras nuosėdų.Pamėginkit ištirpdyti pelenus vandenyje ir pamatysite kas gaunasi.Geriau ikasti miške duobutę,subrrti pelenus,pasodinti medį,tai bus trąša medžiui ir buvusio žmogaus tąsa tik kitame pavidale.
KLB , 2021-03-25 09:03
Nuo senų laikų jūroje mirę jūreiviai būdavo laidojami už laivo borto. Paskendusiuose laivuose niekas nesistengia drumsti žuvusiųjų ramybės. Apie ką Jūs čia ponas jūrininkę? Apie kelias saujas pelenų?
R, 2021-03-25 08:29

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.