Pilies uoste prišvartuoti Klaipėdoje pastatyti namai ant vandens

(3)

Į Klaipėdą sugrįžo du unikalūs savaeigiai namai ant vandens, vasarą praleidę išskirtinėje vietoje prie Kuršių marių – Svencelės uoste.

20 kv.m ploto „M-Cabin” ir 30 kv.m. „Butterfly“ namams ant vandens kelionė iš vėjuotos Svencelės truko 4 valandas, tačiau keleiviams besimėgaujantiems neeiline patirtimi - ji tikrai neprailgo. Unikalūs namai ant vandens prišvartuoti Klaipėdos Pilies uosto teritorijoje.

Unikalūs savaeigiai namai ant vandens – klaipėdiečių kūrinys

Klaipėdoje, uosto teritorijoje, sukurti ir pagaminti unikalūs namai ant vandens išsiskiria konstrukcijos stabilumu, patvarumu ir saugumu. Namai pastatyti ant skirtingų pontonų: „M-Cabin” – ant dviejų „Heavy Duty“ pontonų, o „Butterfly“ – ant trijų hidrodinaminių pontonų.

Pontonų gamybai naudotas plastikas tinkamas perdirbimui. Abiejų savaeigių namų ant vandens grimzlė apie pusė metro. Namų ant vandens kūrėjas – klaipėdiečių įmonė UAB „Twin boats“.

„Twin boats“ pontonų konstrukcijoms gaminti naudojama unikali technologija, kuri buvo testuojama ir tobulinama daugelį metų.

Pontonų sudedamoji medžiaga - polipropileno-kopolimeras, kuris savo savybėmis rinkoje neturi analogų, o hidrodinamine struktūra gerokai lenkia aliuminį ir stiklo pluoštą.

Dėl savo išskirtinių savybių ši medžiaga yra visiškai atspari pažeidimams esant itin žemai temperatūrai (iki -30 C). Netgi atšiauriausiomis žiemomis galima jaustis ramiai ir saugiai žiemoti „Twin boats“ sukurtuose namuose.

Be to, šių namų konstrukcija sudaryta iš atskirų modulių, todėl jį patogu transportuoti ir surinkti bet kurioje pasaulio vietoje.

Modernus namas ant vandens

„M–Cabin“ ir „Butterfly“ savaeigių namų ant vandens modeliai pritaikyti gyvenimui ištisus metus. Juose įrengta kombinuota šildymo sistema. Aukščiausi technologiniai standartai taikomi namų eksterjerui ir interjerui, naudojamos gamtą tausojančios medžiagos. „

Twin boats“ namų dizainas ir vidaus išplanavimas yra sukurtas profesionalų, kurie apjungė erdvių funkcionalumą ir interjero estetikos modernumą. Patogiai gali apsistoti – 4 svečiai. Ir „M-Cabin”, ir „Butterfly“ bendras plotas su terasa yra daugiau nei 50 kv.m.

Namuose – visi šiuolaikinio būsto privalumai, o „M–Cabin“ – netgi sukūrinė vonia po atviru dangumi.

Klaipėdoje gaminami namai gali būti pritaikyti individualiems poreikiams parengiant tinkamiausią investicinį ir architektūrinį projektą. „Twin boats“ namai ant vandens gali būti lengvai integruoti į prieplaukos architektūrinį planą arba tiesiog tapti bendros prieplaukos dalimi.

Daugiau informacijos rasite www.twin-boats.com .

Pagrindinės „Twin boats“ namų savybės:

  • Unikali, maksimalų saugumą užtikrinanti technologija

  • Puikiai tinka ieškantiems namų gamtos apsuptyje

  • Modernus dizainerių kurtas interjeras

  • Funkcionalus, kiekvieną kvadratinį metrą išnaudojantis išplanavimas

  • Išskirtinė vieta gyventi tiek šiltuoju, tiek šaltuoju metų laiku

  • Puiki investicija, kuriai įgyvendinti nereikalingas atskiras žemės sklypas

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder