Pirmą kartą istorijoje Lietuvoje bus rengiami laivų stiuardai

(4)

Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centre jau šiais metais bus pradėti rengti laivo keleivius aptarnaujantys darbuotojai (stiuardai). Tokia profesinio mokymo programa  - vienintelė visoje šalyje, iki šiol laivų stiuardų nerengė nė viena ugdymo įstaiga.

„Rinkai siekiame pasiūlyti tas profesijas, kurios šiandien yra itin reikalingos ir perspektyvios.

Prieš akredituodami stiuardo programą, konsultavomės su savo partneriais iš laivybos kompanijų, kurie patikino, kad laivo keleivius aptarnaujančių darbuotojų, stiuardų, poreikis visame pasaulyje yra didžiulis.

Mokymo programa yra grindžiama praktinių įgūdžių formavimu, todėl pasirinkę stiuardo profesiją ir ją baigę, galės nedelsiant pradėti savo darbinę karjerą.

Itin svarbu, kad mokydamiesi čia, jie įgis ir visus reikiamus jūrinius dokumentus, kurie atveria kelius įsidarbinti laivuose visame pasaulyje“, - apie naują profesinio ugdymo programą pasakojo dr. Egidijus Skarbalius, Klaipėdos Pauliaus Lindenau mokymo centro vadovas.  

Stiuardo profesiją bus galima įgyti baigus 10 klasių – mokslai truks vos daugiau nei 2 metus.

Taip pat  mokytis stiuardo profesijos galima ir baigus 12 klasių, ar norint kelti kvalifikaciją – tokiu atveju, mokslų trukmė  - 1 metai.

Daugiau informacijos apie laivo keleivius aptarnaujančio darbuotojo (stiuardo) programą: https://lindenau.lt/specialybe/laivo-keleivius-aptarnaujantis-darbuotoja….

Registruotis mokytis galima per bendrą sistemą LAMABPO:  https://profesinis.lamabpo.lt/

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder