DFDS keltais į Lietuvą jau grįžo 7 tūkst. keleivių, parplukdyta bemaž 200 tūkst. tonų krovinių
Šiaurės jūroje – dar vienas laivas su Lietuvos vėliava (2)

Vienas didžiausių Europoje keltų operatorių DFDS, teikiantis keltų ir transporto paslaugas, praneša apie naujo laivo „Acacia Seaways“ įsigijimą. Krovininis keltas Šiaurės jūroje plaukios su Lietuvos vėliava, jame dirbs lietuvių įgulos.

„DFDS nuolat reaguoja į rinkos poreikius ir atnaujina savo laivyną.

Jau kurį laiką krovinių pervežimo jūromis industrijoje stebime jūrinių keltų didėjimo tendencijas.

Šiaurės jūra – ne išimtis. Bendrovė pardavė mažesnį ro-ro tipo laivą „Gothia Seaways“ ir iš bendrovės „CLdN“ įsigijo didesnės talpos „Meleq“, kurį pervadino į „Acacia Seaways“ , – sako Vaidas Klumbys, DFDS komunikacijos vadovas Baltijos šalims.

Įsigytas keltas yra 210 m. ilgio, jame gali tilpti 262 priekabos, arba kiek daugiau nei 4 kilometrai ratinės technikos. „Acacia Seaways“ priklauso tai pačiai laivų klasei kaip ir kiti DFDS valdomos Lietuvos AB DFDS Seaways laivyno keltai: „Gardenia Seaways“ ir „Tulipa Seaways“, pastatyti Vokietijoje, Flensburger Schiffbau-Gesellschaft laivų statykloje.

Perimant „Acacia Seaways“, iškilmingai buvo iškelta Lietuvos vėliava. Laivą besikeisdamos aptarnaus 2 įgulos, kiekvienoje iš jų dirbs po 24 jūrininkus. Bendrovė pabrėžia, kad vykdant šį sandorį papildomai sukurta 18 naujų darbo vietų – didesnės talpos laivą aptarnauti reikia papildomų pajėgų.

DFDS informuoja, kad po įsigijimo laivas „Acacia Seaways“ buvo išnuomuotas kitai bendrovei ir bus eksploatuojamas Šiaurės jūroje maršrutu tarp uostų: Zeebrugge–Purfleet–Esbjerg. AB DFDS Seaways laivyne šiuo metu yra 11 laivų, kuriuose dirba apie 700 jūreivių.

Niekaip nesuprantu, kodėl Lietuvos piliečiai, turėtu ploti katučių dėl to, kad DFDS (Danijos tarptautinė laivybos ir logistikos įmonė) pakėlė Lietuvos vėliavą??? Ar bananų šalių vėliavų piliečiai šoka kadrilius iš džiaugsmo kai pas juos kažkas tai užregistravo dar eilinį tūkstantąjį laivą??? Manyčiau, kad jie iš vis nežino? O mes turime džiūgauti???
Algimantas Požela, 2021-04-21 11:33
Gerai kad kol kas dar Lietuvos, o ne Bangladežo
...(, 2021-04-20 12:33
Sidebar placeholder