Vladas Motiejūnas

„Šis darbas - mano karjeros viršūnė“

Jau praėjo pusė metų, kai Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijoje pradėjo dirbti ir uosto kapitono pareigas eiti tolimojo plaukiojimo kapitonas Vladas Motiejūnas. Jo manymu, uostui 2021-ieji buvo gana sėkmingi metai.

Šiemet vertinant 10 mėnesių rezultatus, palyginti su pernai metų tuo pačiu laikotarpiu, perkrautų krovinių kiekis Klaipėdos uoste sumažėjo tik apie 4 proc. Galima sakyti, kad rezultatai iš tiesų yra neblogi, nes kai kuriuose aplinkiniuose uostuose krova sumažėjo net iki 15 proc.

„Turint omenyje ateinančius sunkumus besibaigiantieji 2021-ieji Klaipėdos uostui yra geri metai“, - sakė uosto kapitonas V. Motiejūnas.

Jis prisipažino, kad uosto kapitono darbas pasirodė esąs labai įdomus. „Šis darbas - mano karjeros viršūnė. Pasikeitimai didžiuliai ir labai įdomūs. Juo labiau kad aš krante nebuvau dirbęs nė vienos dienos, prieš tai 27 metus praleidau jūroje. Dabar mano gyvenimas pasikeitė 180 laipsnių, nemažai sunkumų, užtat liūdėti nėra kada, daug susitikimų, daug projektų įgyvendinama“, - sakė jis.

Paklaustas, apie ką svajoja uosto kapitonas, ko tiksi 2022-aisiais, V. Motiejūnas atsakė: „Labai norėčiau ir linkėčiau, kad, nepaisant visų sunkumų, kurie galbūt bus, jog nesustotų daugybė įgyvendinamų projektų. Jie neturi sustoti, gyvenimas turi tęstis. Uostui, kaip ir žmonėms, linkėčiau nesustoti ir viską vertinti optimistiškai. Pats aš iš principo esu optimistas. Taip, kiti metai bus be galo sunkūs, bet yra daug galimybių investuojant ir plečiant uostą išlaikyti ir netgi padidinti jo pajėgumus. Tačiau tam, kad tai būtų pasiekta, reikia investicijų.“

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder