Susisiekimo ministras atsakė į uostininkų klausimus

Praėjusį penktadienį susisiekimo ministras Marius Skuodis Vilniuje susitiko su uostininkais Lietuvos jūrų krovos kompanijų asociacijos iniciatyva

Susitikimo su ministru metu aptartas platus klausimų, susijusių su uosto industrijos perspektyvomis, Klaipėdos uosto konkurencingumo didinimu, spektras. Žinia, nuo sausio 2 d. Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcija tapo akcine bendrove, tad uostininkams norėjosi iš ministro lūpų išgirsti, kas dėl to pasikeis.

„Konkrečių nusiskundimų neturėjome. Norėjome su ministerija aptarti uosto infrastruktūros vystymo klausimus, kurių susikaupė nemažai. Mums labai svarbus darosi pietinis aplinkkelis, pietinės uosto dalies infrastruktūros vystymas, “Rail Baltica„ geležinkelio šakos atvedimas iki Klaipėdos“, - „Vakarų ekspresui“ sakė V. Šileika.

Priminsime, kad dar vasarą Uosto plėtojimo tarybos posėdyje buvo keliamas „Rail Baltica“ klausimas. Mat tai, kad Klaipėdos uostas neturi europinės vėžės, daro jį mažiau konkurencingą, palyginti su kitais Europos uostais.

V. Šileika pasidžiaugė, kad į asociacijos keliamus klausimus buvo labai nuodugniai atsakyta, o uostininkai turėjo galimybę su ministerija pasikeisti nuomonėmis ir įžvalgomis turint omenyje tai, su kuo šiuo sunkiu laikotarpiu suduria uosto kompanijos.

„Vyko atviras, geranoriškas ir produktyvus pokalbis. Gavome atsakymus į visus mus dominančius klausimus. Manau, toks bendravimas yra naudingas abiem pusėms. Aplinkkelis ir “Rail Baltica„ bus Klaipėdoje ateityje, bet dabar reikia visiems dėti nemažai pastangų, kad tie projektai būtų įgyvendinti kaip galima greičiau. Aplinkkelio projektas užstrigo dešimtmečius. Šiuo klausimu turėtų būti gana aktyvi ir pati miesto Savivaldybė. Tai pabrėžė ir susisiekimo ministras“, - sakė asociacijos vadovas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder