Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai 2022

 Klaipėdos miesto sporto apdovanojimai 2022

Klaipėdos miesto savivaldybė kartu su Klaipėdos lengvosios atletikos mokykla organizuoja 2022 metų Klaipėdos miesto sporto apdovanojimų konkursą ir kviečia visus balsuoti už visuomenės pasiūlytus 2022 metų Klaipėdos mylimiausio metų sportininko ir sportininkės bei Klaipėdos metų sporto proveržio nominacijoms pasiūlytus kandidatus.

Pristatome nominantus ir skelbiame balsavimo pradžią.

Balsavimas vyks iki sausio 31 d. 13 val.

Nugalėtoją lems 50 proc. internetu balsuojančių žmonių ir 50 proc. Klaipėdos miesto savivaldybės administracijos direktoriaus įsakymu sudarytos Apdovanojimų komisijos vertinimas. Nominantams surinkus vienodą vertinimo balų skaičių, galutinį sprendimą dėl nominacijos laimėtojo priima Apdovanojimų komisijos pirmininkas.   

Nugalėtojus planuojama paskelbti vasario 9 dieną Klaipėdos "Švyturio" arenoje vyksiančiame Klaipėdos sporto apdovanojimų renginyje.

Taip pat metų sporto apdovanojimų renginyje bus apdovanoti 2022 metais geriausią rezultatą pasiekę Klaipėdos olimpinų ir neolimpinių sporto šakų sportininkai, kuriuos, atsižvelgdama į 2022 metų sportinius rezultatus, renka Apdovanojimų komisija.
 
Taip pat minėta komisija be internetinio balsavimo, atsižvelgdama į metų pasiektus rezultatus ir įvykių svarbą, nuspręs, kam įteikti apdovanojimus šiose nominacijose: „Metų moterų komanda“, „Metų vyrų komanda“, “Metų mišri komanda”, „Metų treneris“, „Metų trenerė“,  „Metų sporto renginys“, „Metų jaunasis talentas“, „Metų sporto meistras“, „Už nuopelnus neįgaliųjų sportui“, „Už viso gyvenimo nuopelnus Klaipėdos sportui“. 

Taip pat Apdovanojimų komisija gali įsteigti ir savo nominacijas.  

Daugiau apie apdovanotuosius ir visas nominacijas – vasario 9 dieną „Švyturio“ arenoje vyksiančiame „Klaipėdos Sporto apdovanojimai 2022“ renginyje, o dabar kviečiame atiduoti savo balsą už Mylimiausią Klaipėdos metų sportininko ir sportininkės ir Klaipėdos metų sporto proveržį.

Balsavimo taisyklės

Balsavimas

MYLIMIAUSIA KLAIPĖDOS SPORTININKĖ
Diana Mačiūte
7224
Ieva Budrytė
7534
Monika Vaiciukevičiūtė
353
MYLIMIAUSIAS KLAIPĖDOS SPORTININKAS
Edas Butvilas
1211
Sergejus Maslobojevas
424
Laisvydas Kancius
422
Eventas Gužauskas
6257
Martynas Mažeika
79
Arvydas Bučius
300
Gediminas Simutis
727
Arnas Šidiškis
69
Mantas Knystautas
121
METŲ SPORTO PROVERŽIS
Gabija Klimukaitė
324
Marius Smalkis
77
Nikas Kvasys
6334
Saulė Kryževičiūtė
1183
LCC tarptautinio universiteto moterų krepšinio komanda
449
Vesta Austinaitytė
702
Marija Sekunda
5118