Aistras kaitino ne karštas oras, o alkoholis: vyrai prie baro nusprendė „pasportuoti“
Klaipėdoje budėję policininkai į pietinę miesto dalį iškviesti sekmadieniui (birželio 21 d.) baigiantis.
Apie 22.28 val. jų pagalbos prireikė prie Vingio gatvėje ilgai dirbančio baro.
Pranešta, kad prie jo mušasi grupė asmenų.
Atvykę patruliai ne tik nuramino aistras, bet ir iškvietė greitosios medicininės pagalbos tarnybos brigadą.
Medikams perduoti 61 metų ir 37 metų vyrai.
Vyresniajam nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - į alkotesterį įpūtė 1,98 alkoholio promilės.
Po medikų apžiūros jaunesnis vyras uždarytas į Klaipėdos apskrities VPK areštinę.
Sulaikyti ir į areštinę uždaryti dar trys muštynių dalyviai - 35, 38 ir 50 metų vyrai.
Visi jie buvo gerokai įkaušę - nustatyti vidutiniai girtumo laipsniai.
Į alkotesterius mušeikos įpūtė atitinkamai 1,97 prom., 2,29 prom., 2,14 prom.
Pareigūnai aiškinasi konflikto tarp vyrų priežastį ir aplinkybes.
Visos detalės paaiškės apklausus išsiblaiviusius muštynių dalyvius.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.
Rašyti komentarą