Atsigriebė už tardymo izoliatoriaus rutiną: teisme visus pagrasino išžudyti

Ketvirtadienio rytą Plungės apylinkės teisme ramu nebuvo. Siautėjo ir teisėjus bei prokurorus nužudyti grasino į baudžiamosios bylos nagrinėjimą atvežtas teisiamasis. Dar net neišgirdęs nuosprendžio, jis užsidirbo  naują baudžiamąją bylą.

Iš Šiaulių tardymo izoliatoriaus į  Laisvės alėjoje įsikūrusį Plungės apylinkės teismą konvojaus atlydėtas 46 metų teisiamasis siautėti ėmė pačioje teismo posėdžio pradžioje.

Apie 9 val. posėdžių salėje vyras necenzūriniais žodžiais įžeidinėjo ir grasino nužudyti bei sužaloti teismo ir valstybinį kaltinimą baudžiamojoje byloje palaikančius prokuratūros darbuotojus.

Taip pat apgadino konvojuotiesiems asmenims pritaikytos patalpos duris.

Policijos pareigūnai vyrą sutramdė. Tačiau suplanuotas teismo posėdis neįvyko. Jį teko atidėti.

Vyras grąžintas į Šiaulių tardymo izoliatorių.

Jis baudžiamojoje byloje kaltinamas nusikaltimų padarymu.

Po minėtos viešnagės Plungėje, aršuolio atžvilgiu pradėti du ikiteisminiai tyrimai.

Baudžiamoji atsakomybė ir papildomas teistumas jam gresia už viešosios tvarkos pažeidimą (vietoje įžūliu elgesiu, grasinimais, piktybiškai tyčiodamasis arba vandališkais veiksmais demonstravo nepagarbą aplinkiniams ar aplinkai ir sutrikdė visuomenės rimtį ar tvarką) ir grasinimą nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder