„Audi“ vairuotojo kelyje – techninės kliūtys: griovys, stotelė, „stogas“, ligoninė (1)

Antradienio popietę Šilutės rajone nuo kelio nulėkė nesuvaldytas automobilis – „Audi“ nušlavė stotelę ir liko gulėti ant stogo. Vairuotojo pažymėjimo anksčiau netekęs 25 metų vaikinas po avarijos nuvežtas į ligoninę, tačiau šis maršruto punktas irgi neatitiko jo lūkesčių – iš priėmimo skyriaus vairuotojas savavališkai pasišalino.

Avarija kelyje Šilutė–Vainutas, Jonaičių gyvenvietėje, įvyko rugsėjo 14-ąją apie 14.30 val.

Nesuvaldyta „Audi A4“, laimė, su niekuo nesusidūrė, bet liko gulėti ratais į dangų. Vaikino iš Vainuto gyvenvietės (Šilutės r.) avarija tykojo tikriausiai pakeliui namo, maždaug už penkių kilometrų nuo Šilutės miesto.

Vairuotoju jį galima vadinti tik sąlyginai, nes prieš ketverius metus įgytą teisę valdyti transporto priemones 25 metų vaikinas jau buvo spėjęs prarasti.

Dėl ko įvyko avarija, kol kas galima tik spėlioti. Tačiau eismo įvykio scenarijus ir padariniai – akivaizdūs.

Kai „Audi“ tapo nevaldoma, transporto priemonė posūkyje kirto priešpriešinio eismo juostą (laimė, pasisekė išvengti kaktomušos), tada kelkraštyje gremžė griovį, iššoko iš jo per pylimą į stotelę (kurią tiesiog nušlavė – laimė, joje nebuvo žmonių), o tada vertėsi ant stogo ir liko gulėti ratais į viršų. „

Audi A4“ vienas važiavęs vaikinas po šių „kaskadinių triukų“ sąmonės neprarado, ir netgi, pirminiais duomenimis, neatrodė patyręs itin rimtų sužalojimų.

Tačiau jaunas vyras atrodė įtartinai, tarsi apsvaigęs, klausimų apie galimą vairuotojo neblaivumą sukėlė ir salone besimėtantys alaus bei dar stipresnio alkoholio buteliai.

Vaikino blaivumas tikriausiai būtų patikrintas ligoninėje, tačiau iš jos priimamoje avarijos dalyvis savavališkai pasišalino. Bėglys ieškomas, eismo įvykio ir su visos su juos susijusios aplinkybės dar tik pradedamos tirti.

Beje, viešojo transporto keleiviams skirtas šiuolaikiškas, patogus laukimo paviljonas šioje vietoje, ties Jonaičių gyvenviete, įrengtas palyginti neseniai ir, galima numatyti, kainavo ne vieną tūkstantį eurų. 

Raktažodžiai
Tikriausiai tevai pasikele politikai/juristai ar buvusiu mentiaru gimines, atsiras(jei ir patrauks i teisma) advokatai-eksperta/psichologai,tyrimas patvirtins,kad jis girdejo balsus,-panika ir t.t.Tada jis dar daugiau nukentejes,ir pasirodys kad kelias nesaugus,stotele ne vietoje,ir dar reikalaus kompensacijos... Lietuvoje mentiaros neseniai klause Techn.Apziuros raporto,kai vaziavau su darbdavio 2savaiciu Citroenu,30km ant spidometro,(VB lizingo paketas,Lietuvos nr.). sako :-KET reikalauja,negali toliau naudoti... kur buvo koks mentas (polic-as) dabar,neturejo noro pributi,palaikyti? Debilams moka algas,bet jie budi kur dar ir pailseti ir pagriebti $ gali 0
didvyriu vaikai ar anukai turi laisve, 2021-09-15 09:51
Sidebar placeholder