Policija, automobilis

Bandė palengvinti sunkų pirmadienį: „vaistai“ davė tik laikiną efektą

Dviem pajūrio gyventojams savaitgalis užsitęsė, tačiau baigėsi kur kas greičiau ir liūdniau nei jie patys planavo.

Du nuo alkoholio gerokai apsvaigę transporto priemonių vairuotojai policijai įkliuvo pirmadienį (birželio 22 d.).

Pirmoji bėdų Šventojoje prisidarė 39 metų moteris.

Apie 12.07 val. prie kurorto Elijos gatvės ir Liepojos plento sankryžos policininkai patikrinimui sustabdė BMW.

Automobilį vairavusiai damai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.

Vidurdienį ji į alkotesterį įpūtė 1,70 alkoholio promilės.

Moters atžvilgiu policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas, jai gresia baudžiamoji atsakomybė - teistumas.

Griežtos bausmės greičiausiai neišvengs ir kiek blaivesnis 56 metų vyras.

Apie 21.40 val. jo vairuojamas "Mitsubishi Outlander" sustabdytas Kretingoje, Palangos gatvėje.

Vairuotojui taip pat nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 1,56 prom.

Lyg to dar būtų mažai, paaiškėjo, jog jis apskritai neturi teisės vairuoti - galės "pasiguosti", kad bent  vairuotojo pažymėjimo nepragėrė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder