Bandė palengvinti sunkų pirmadienį: „vaistai“ davė tik laikiną efektą
Du nuo alkoholio gerokai apsvaigę transporto priemonių vairuotojai policijai įkliuvo pirmadienį (birželio 22 d.).
Pirmoji bėdų Šventojoje prisidarė 39 metų moteris.
Apie 12.07 val. prie kurorto Elijos gatvės ir Liepojos plento sankryžos policininkai patikrinimui sustabdė BMW.
Automobilį vairavusiai damai nustatytas vidutinis girtumo laipsnis.
Vidurdienį ji į alkotesterį įpūtė 1,70 alkoholio promilės.
Moters atžvilgiu policijoje pradėtas ikiteisminis tyrimas, jai gresia baudžiamoji atsakomybė - teistumas.
Griežtos bausmės greičiausiai neišvengs ir kiek blaivesnis 56 metų vyras.
Apie 21.40 val. jo vairuojamas "Mitsubishi Outlander" sustabdytas Kretingoje, Palangos gatvėje.
Vairuotojui taip pat nustatytas vidutinis girtumo laipsnis - 1,56 prom.
Lyg to dar būtų mažai, paaiškėjo, jog jis apskritai neturi teisės vairuoti - galės "pasiguosti", kad bent vairuotojo pažymėjimo nepragėrė.
Rašyti komentarą