Atskleis šiurpias Lietuvos pajūrio paslaptis

Dailius Dargis nagrinės išskirtinio žiaurumo gaują: atskleis šiurpias Lietuvos pajūrio paslaptis

Mūsų tautiečiai ir užsienio svečiai dažnai renkasi atostogoms lietuviškąją Baltijos jūros pakrantę ir nuoširdžiai džiaugiasi auksiniu smėliu bei trumpos vasaros teikiamais malonumais.

Nuo rugpjūčio 19 d. naujos kartos televizijos „Go3” originalaus turinio dokumentinėse laidose „Lietuvos pajūrio monstrai“ – intriguojančios, bet ir bauginančios kriminalinės istorijos.

Šešių laidų cikle žurnalistas, knygų ir vaizdo turinio autorius Dailius Dargis nuodugniai nagrinės išskirtinio žiaurumo gaujos ištakas, nusikaltimų eigą ir pasekmes, kurios verčia krūptelėti iš siaubo net ir praėjus daugeliui metų… 

Kiekvieną penktadienį pokalbiai su policijos komisarais, antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“ pareigūnais ir vadovais, atskleis seniai primirštas Lietuvos pajūrio kriminalines paslaptis.

Pirmą kartą „Go3” žiūrovai galės išgirsti ir niekada iki šiol negirdėtus vieno žiauriausių Lietuvos kriminalinio pasaulio atstovų Sigito Gaidjurgio kalbos įrašus iš Lukiškių kalėjimo, kuriuos netikėtai pavyko atrasti senai „užmirštuose“ archyvuose, rašoma pranešime spaudai. 

„Kas tas pajūrio „monstrų“ vadeiva - Sigitas Gaidjurgis?

Jo aukų sąrašas, ko gero, yra pats ilgiausias iš visų Lietuvoje liūdnai pagarsėjusių irgi krauju susitepusių kriminalinių gaujų.

Tarp pajūrio nusikaltėlių būta tokių personų, kurie vėliau prasibrovė netgi į politikos ir verslo aukštumas.

Krauju aptekę pajūrio nusikaltėliai - dabar dienas leidžia už grotų, kur ir baigs niekšingą savo gyvenimą.“– komentuoja laidų ciklo „Lietuvos pajūrio monstrai“ idėjos autorius bei prodiuseris Dailius Dargis.  

Kruvinieji „Lietuvos pajūrio monstrai“ – jų išskirtinio žiaurumo nusikaltimų mastas nebuvo fiksuojamas per ištisus dešimtmečius visoje Lietuvos kriminalistikos istorijoje.

Tarytum kraujo ištroškę vampyrai, kurie nerasdavo sau vietos kol nepasisotindavo svetimų ir niekuo dėtų žmonių krauju.

Jie žudydavo ne tik „užsakytas” aukas, bet ir atsitiktinai tapusius jų žudynių liudininkus - jauną policijos tyrėją, du kaimo gyventojus, verslininkus turtuolius.

Kai nebūdavo užsakytų žudynių - ištroškusieji kraujo pradėdavo suvedinėti tarpusavyje kruvinąsias sąskaitas. Visa tai vyko viename iš gražiausių mūsų Lietuvos kampelių.

Bet kraujo troškimas tiesiog apakindavo ir „monstrai“ visiškai nekreipė dėmesio į aplinkybes.  

„Lietuvos pajūrio monstrai“ – dokumentikos laidų ciklas nuo rugpjūčio 19 d. tik per „Go3”

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder