Daugiabučio laiptinėje Vilniuje sprogo paauglių palikta cheminė medžiaga

Daugiabučio laiptinėje Vilniuje sprogo paauglių palikta cheminė medžiaga

Daugiabučio namo laiptinėje Vilniuje sprogo dviejų 16-mečių paauglių palikta neaiški cheminė medžiaga.

Per įvykį pirmadienio vakarą žmonės nenukentėjo, apgadinta laiptinės siena ir šviestuvas, pranešė Policijos departamentas.

Dėl šio įvykio apie 17.25 val., antradienį, į Vilniaus apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą kreipėsi 49 metų vyras.

Jis pranešė, kad pirmadienio vakarą, apie 21.30 val., Lazdynų rajone, Architektų gatvėje, daugiabučio laiptinėje, du nepilnamečiai jaunuoliai (abu gimę 2007 m.) paliko plastikinį butelį su neaiškia chemine medžiaga.

Nepilnamečiai perduoti tėvams.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl svetimo turto sugadinimo visuotinai pavojingu būdu. 

Taip pat antradienį Vilniaus apskrities vyriausiasis policijos komisariatas gavo pranešimą, kad Vilniuje, Justiniškių gatvėje 43, Vilniaus Levo Karsavino mokyklos laiptinėje, aptiktos trys plastikinės talpos su neaiškios kilmės biria medžiaga. Viena jų sprogo.

„Nukentėjusiųjų ar apgadinto turto nėra“, – rašoma policijos pranešime.

10.35 val. įvestas planas „Skydas“, iš mokyklos evakuoti mokiniai ir darbuotojai.

Mokykla jokių grasinimų nebuvo gavusi. Pirminė versija – norima buvo atšaukti antradienį mokykloje turėjusią vykti ketvirtokų įskaitą – žinių patikrinimą.

Per pirminę apžiūrą nustatyta, kad tai – savadarbis „sprogmuo“, plastikiniame butelyje sumaišyta buitinė chemija su folijos ritinėliu viduje. Spėjama, kad pakračius butelį galėjo įvykti cheminė reakcija.

Policija nustatė, kad Vilniaus Levo Karsavino mokykloje detonavusį savadarbį sprogmenį palikęs asmuo yra kitos įstaigos 15-metis moksleivis.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo ir pasikėsinimo sugadinti svetimą turtą visuotinai pavojingu būdu. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder