Dingusio tatuiruočių meistro Rusio paieškas apsunkino blogos oro sąlygos: aiškėja naujos detalės (5)

Netrukus sueis savaitė nuo tada, kai be žinios dingo tatuiruočių meistras Evaldas Rusys. Praėjusį šeštadienį vyras išėjo iš draugų vestuvių ir dingo be žinios. Teigiama, kad paskutinį kartą jį kameros užfiksavo einantį Danės krantine, tad spėjama, jog jis galėjo įkristi į upę ir nuskęsti.

Organizatorių nuotr.

Dar antradienį upę žvalgė narai, trečiadienį kūno taip pat ieškota upėje, o ketvirtadienį upės dugno apžiūrai pasitelktas specialus vandens dronas.

Tačiau paieškos vaisių kol kas nedavė – E. Rusio vis dar nė kvapo.

Ieškoti upėje trukdo vėjas

Dingusio E. Rusio nuo antradienio ieškoma Danės upėje. Neatmetamos visos versijos, viena jų yra tokia, kad eidamas iš vakarėlio E. Rusys galėjo susvirduliuoti ir įkristi į Danės upę bei ten nuskęsti.

Draugų teigimu, po vakarėlio E. Rusys buvo išgėręs.

Ketvirtadienį į upę buvo įleistas specialus vandens dronas. Pasitelkus jį buvo žvalgomas upės dugnas.

Klaipėdos priešgaisrinė gelbėjimo valdybos pajėgų valdymo skyriaus budintysis Minaugas Jovaišas pasakoja, kad paieškos dronu kol kas jokių rezultatų nedavė.

„Vakar buvo didelis vėjas, srovė iš marių pusės į Danės, dronas malėsi. Narai buvo gyvai panėrę, kas buvo rasta įtartino. Buvo rąstai rasti, padangos, jokio kūno kol kas neaptikome“, – tv3.lt pasakoja M. Jovaišas.

Penktadienį dėl prastų oro sąlygų narai ir dronas nedirba. Jei oras leis, šeštadienį paieškas upėje planuojama pratęsti. Upėje dirbti vėl turėtų narai ir povandeninis dronas.

Kol kas galimai nuskendusio E. Rusio narai ieškos tik Danės upėje, mat pagal kamerų duomenis, tai yra ta vieta, kur jis galėtų būti.

„Upėje srovės yra povandeninės prie uosto, sunku dabar pasakyti, kur jis gali būti, jeigu ir įkritęs yra“, – sako M. Jovaišas.

Pasak budinčiojo, jei kūnas yra vandenyje, jis galėjo būti srovių nuneštas į bet kurią pusę nuo tos vietos, kur galimai įkrito.

Organizatorių nuotr.

Gyventojai rengia paiešką

Vos pranešus apie E. Rusio dingimą, socialiniuose tinkluose ėmė kurtis vyro paieškos grupės. Didžiausia – „Evaldo paieška“.

Grupė jau vienija beveik 12 tūkst. narių.

Grupėje žmonės dalinasi įvairia informacija apie E. Rusio paieška, žymi vietas, kurias savarankiškai apžiūrėjo, kuria strategijas, kaip surasti vyrą ir svarsto apie įvairius jo likimo scenarijus.

Šį šeštadienį grupės nariai planuoja masinę E. Rusio paiešką. Grupėje nurodoma, kad prisijungti prie paieškos yra kviečiami visi gyventojai. Iš įrašų matyti, kad į Klaipėdą šeštadienį planuoja atvykti žmonės iš Kauno, Vilniaus ir kitų miestų.

Kaip nurodoma grupėje, paieška turėtų prasidėti šeštadienį, spalio 23 d. 9 val. ryto.

Paieškos dalyviai planuoja rinktis adresu Dubysos g. 10, aikštėje prie Švyturio arenos.

Organizatoriai kreipiasi į visus neabejingus gyventojus.

„Tuos kurie jaučia ir supranta svetimo žmogaus skausmą! Tikrai ne naujiena, kad Lietuvoje pas mus dingsta žmonės ir paieškos vyksta, ne taip kaip norėtųsi.

Atrodo, jog yra laukiama, kol žmogus kažkaip, kažkokiu stebuklingu būdu atsiras pats!

Deja, tokia nelaimė neaplenkė  ir mūsų… Dingo mūsų artimas žmogus Evaldas. <…>

Kviečiame VISUS LIETUVOS GYVENTOJUS jau šį šeštadienį prisijungti prie EVALDO PAIEŠKOS!

Ieškosime Evaldo visais būdais! Reikalingi žmonės turintys dronus, galingus prožektorius ir kitais būdais galintys prisidėti prie paieškos!

Apsirenkite šiltai ir atvykite su didžiule viltimi padėti rasti kažkieno artimą draugą, sūnų, anuką, vyrą!“ – rašoma skelbime socialiniuose tinkluose.

Organizatorių nuotr.

Policija: naujų detalių nėra

Klaipėdos Vyriausiojo policijos komisariato (VPK) atstovė Andromeda Grauslienė sako, kad policija E. Rusio paiešką ir toliau yra tęsia, nei viena versija nėra atmetama. Kol kas neturima duomenų apie tai, ar E. Rusys yra gyvas, ar ne.

Šeštadienį Klaipėdoje gyventojai organizuoja E. Rusio paiešką. Policija savo planų sako nekeisianti ir toliau dirbsianti, kaip yra numačiusi.

„Policija vykdo savo paieškos planą, o jeigu artimieji vykdo savo paiešką, jie tokią teisę, be abejonės, turi ir perteklinių veiksmų čia negali būti.

Jeigu yra galimybė ir noras vienaip ar kitaip ieškoti ir prisijungti, tai yra sveikintinas dalykas. Mes vykdome savo planus ir atliekame savo paiešką“, – tv3.lt sako A. Grauslienė.

Pasak policijos atstovės, naujų detalių paieškoje nežinoma.

Portalas tv3.lt primena, kad E. Rusys dingo šeštadienį vėlai vakare.

Policija prašo visuomenės pagalbos ieškant dingusiojo.

„Prašome visuomenės pagalbos – Klaipėdos m. PK  pareigūnai ieško be žinios dingusio Evaldo Rusio gimusio 1990 m. Vyras 2021-10-17 apie vidurnaktį išėjo iš renginio Naujojo Sodo g., Klaipėdoje.

Jis yra apie 180 cm. ūgio, lieso kūno sudėjimo, ant kairės rankos dilbio turi tatuiruotę.

Vilkėjo raudonais marškiniais, raudonomis kelnėmis, juoda medžiagine striuke, avėjo baltais sportiniais bateliais, galėjo būti užsidėjęs juodą kepurę.

Galinčių suteikti informacijos prašome  susisiekti telefonu: 8 700 60712 arba el. paštu: [email protected]

Dėkojame už bendradarbiavimą“, – nurodo policija.

Kurva jei butu rimtai susieme tai butu rade,o dabar ieško šieno adatos.mačiau kaip ieško pasakysiu atvyrai tokio šudo gyvenime nemačiau.naglumas organizatores šlykštus.tieko ieškoti žmogaus tada radom per 4dienas bet pajegumas buvo 100%geras.susakyta viskas aišku.pinigu niekas nerinko.sukile buvo pareigunai.sekmes ieškoti
Kažkas, 2021-10-25 15:13
Nežinomybė - yra baisu artimiesiems.Man kartais einant upės krantine- baisu, ypač kai matau ten bėgiojančius vaikus.
Janė, 2021-10-24 14:42
Per savaitę jau būtų ispampes ir pats iškilęs kūnas į paviršių kažkur ne ten iesko
Val , 2021-10-23 19:40
Sidebar placeholder