Eligijus Masiulis

Eligijų Masiulį pradeda ginti naujas advokatas - buvęs prokuroras (4)

Prekyba poveikiu ir kyšininkavimu kaltinamą buvusį liberalų lyderį Eligijų Masiulį „MG Baltic“ politinės korupcijos byloje pradeda ginti naujas advokatas.

Per Vilniaus apygardos teismo posėdį antradienį buvo paskelbta, kad E. Masiuliui teisme atstovaus advokatas Ruslanas Boiko. Jis anksčiau yra dirbęs prokuroru Vilniaus apygardos prokuratūroje, kuriai šiuo metu vadovauja valstybės kaltintojas prokuroras Justas Laucius.

Dabar R. Boiko dirba „WINT law firm“ advokatų profesinėje bendrijoje. Šioje kontoroje dirba ir kito kaltinamojo buvusio koncerno „MG Baltic“ viceprezidento Raimondo Kurlianskio advokatas Giedrius Danėlius.

Iki tol E. Masiulį šiame teismo procese gynė valstybės skirta advokatė Aušra Saulėnienė. Jam paskelbus, kad valstybės skirtos gynėjos atsisako, ši paliko posėdžio salę.

Vilniaus apygardos teismo nagrinėjamoje byloje prekyba poveikiu ir kyšininkavimu yra kaltinami buvęs liberalų lyderis E. Masiulis, buvę Seimo nariai liberalas Šarūnas Gustainis ir Gintaras Steponavičius bei „darbietis“ Vytautas Gapšys. Eksparlamentaras G. Steponavičius kaltinamas piktnaudžiavimu nesant kyšininkavimo požymių.

Buvęs koncerno „MG Baltic“ viceprezidentas R. Kurlianskis kaltinamas kyšių davimu politikams už koncernui naudingų sprendimų priėmimą. 

Kaltinimai byloje pateikti ir pačiam koncernui „MG Baltic“ vasarą pakeitusiam pavadinimą į „MG Grupė“, Darbo partijai bei Liberalų sąjūdžiui. Kaltinamieji kaltės nepripažįsta, jie sako, kad teisėsaugos tyrimas vykdytas tendencingai.  

Siaip jau butu atsedejes tuos kelis menesius po LT demokratisko teismo nuosprendzio. Galbut ir dezute valstybe butu grazinusi... O dabar tamposi su tuo kysiu ir iesko ko nepametes...
TV PAGALBA, 2021-11-10 11:05
Valstybinė advokatė? Jūs pabandykit gauti valstybinį advokatą cha.
Linas , 2021-11-10 07:49
Kyšiai turi didelę galią. Todėl teisminiai procesai eina labai sunkiai ir lėtai. Ne retai baigiasi niekuo
Domas, 2021-11-09 21:52
Sidebar placeholder