Gelbėtojai plušėjo jūroje ir mariose

Savaitgaliui baigiantis, pajūrio gelbėtojams teko pasidarbuoti iš peties. Skubios pagalbos prireikė net tik Baltijos jūroje žvejojusiam latviui, bet ir Kuršių mariose atsidūrusiam neatsargiam vyrui.

Abi nelaimės įvyko sekmadienio vakarą. Apie 21.13 val. kariškiai iš Jūrų gelbėjimo ir koordinavimo centro gavo pranešimą, kad Baltijos jūroje, Latvijos teritoriniuose vandenyse, susižalojo su Lietuvos vėliava plaukiojančio žvejybinio laivo įgulos narys.

Latvijos piliečiui prireikė skubos medikų pagalbos.

Apie 21.35 val. iš I paieškos ir gelbėjimo posto Nemirsetoje (šalia Palangos) pakilo Lietuvos kariuomenės Karinių oro pajėgų sraigtasparnis.

Apie 23.13 val. nukentėjusysis nuskraidintas į Ventspilį (Latvija) ir perduotas vietos greitosios medikams.

Apie 21.58 val. ant kojų pakelti Klaipėdos ugniagesiai ir medikai skubėjo į kitame Kuršių marių krante esančią Smiltynę.

Pirmieji į nelaimės vietą atplaukė Valstybės sienos apsaugos tarnybos (VSAT) Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės pareigūnai. Dar iki pasirodant gelbėtojams, pasieniečiai vandenyje atsidūrusį žmogų įkėlė į savo valtį ir nuplukdė prie kranto.

Panaudoję gelbėjimo virvę, ugniagesiai nukentėjusį vyrą padėjo užkelti ant krantinės ir perdavė greitosios medicininės pagalbos brigados medikams.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder