Į pistoletą panašų daiktą išsitraukęs senolis neiššovė: senjoras naktį praleido areštinėje

Pajūrio policininkai aiškinasi priežastis, kurios privertė labai jau garbingo amžiaus palangiškį griebtis ginklo. Užtaisytu pistoletu vyras grasino už jį keliolika metų jaunesnei moteriai.

Palangos miesto policininkai į Vanagupės gatvę iškviesti vakar popietę. Apie 15 val. pranešta, kad 90-metis vyras namuose pistoletu grasino 74 metu moteriai. Į įvykio vietą atskubėję pareigūnai senolį sulaikė ir paėmė pas jį rastą minėtą ginklą bei penkis šovinius.

Pasak Klaipėdos apskrities VPK atstovės Andromedos Grauslienės, įtariamasis ginklą laikė legaliai.
„Jis laikytas namuose esančiame seife. Pareigūnai aiškinasi, kodėl vyras jį paėmė ir juo grasino moteriai“, - „Vakarų ekspresui“ sakė A.Grauslienė.

Palangiškis atvežtas į uostamiestį, kuriame jam teko išbandyti policijos areštinės kameros gulto kietumą. Klaipėdos apskrities VPK jis praleido visą naktį ir tik šiandien apie pietus jį išsivežė Palangos pareigūnai.

Įtariamojo ir nukentėjusiosios tarpusavio ryšių teisėsaugininkai nekomentuoja. „Vakarų ekspreso“ duomenimis, palangiškis ginklu grasino savo gerokai jaunesnei žmonai.

Pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl grasinimo nužudyti žmogų ar sunkiai sutrikdyti jo sveikatą, jeigu buvo pakankamas pagrindas manyti, kad grasinimas gali būti įvykdytas. Už šį nusikaltimą gresia ne tik viešieji darbais arba bauda, arba laisvės apribojimu, arba areštas, bet ir laisvės atėmimas iki dvejų metų.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder