Į smurto skandalą įsivėlęs B. Vanagas sulaukė palankaus sprendimo

Vasarą į smurto prieš draugę skandalą įsivėlęs garsus lenktynininkas Benediktas Vanagas sulaukė geros žinios.

Kaip skelbia naujienų portalas Lrytas.lt, ikiteisminis tyrimas yra nutraukiamas, dėl to lenktynininkui nereikės stoti prieš teismą dėl tariamo smurto prieš draugę.

 

„Vilniaus apylinkės prokuratūros prokurorė lapkričio 3 d. priėmė nutarimą nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl galimo fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo (pagal Baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d.) nenustačius, kad buvo padaryta veika, turinti nusikaltimo, numatyto Baudžiamojo kodekso 140 str. 1 d., sudėties požymių“, – minėtą portalą informavo Generalinės prokuratūros vyriausioji specialistė Gintarė Vitkauskaitė-Šatkauskienė.

Alfa.lt primena, kad vasarą draugė lenktynininką B. Vanagą apkalbino smurtu. „Benediktas spyrė man, kai nepildžiau tam tikrų jo pageidavimų.

Po smūgio jaučiau pykinimą. Dešinė veido pusė iki šiol aptirpusi, užgulta ausis“, – portalui Lrytas.lt pasakojo moteris.

Moteris teigė, kad per 6 draugystės metus teko susidurti su pavydo ir pykčio proveržiais, tačiau prie smurto nebuvo prieinama.

Netrukus po šios žinios B. Vanagas paneigė kaltinimus.

„Savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentavau. Ši mano nuostata nesikeis ir toliau. Smurto atvejį kategoriškai neigiu, bet tai palikime ištirti tos srities profesionalams.

Nuoširdžiai atsiprašau, jei Jus nuvylė šiandien žiniasklaidoje pasirodžiusi žinia apie tariamą smurto atvejį.

Ačiū už supratimą“, – soc. tinkle rašė B. Vanagas.

Sidebar placeholder