Ieškomo tatuiruočių meistro draugai prakalbo apie nužudymą

(6)

Ne ką mažiau aktyviai nei policija klaipėdiečio Evaldo Rusio mįslingo dingimo priežastis aiškinasi ir jo pažįstami bei draugai. Tik priešingai nei nė vienos versijos neatmetantys pareigūnai, beveik visi jie kalba apie neva galimai įvykdytą labai sunkų nusikaltimą.

Prieš pustrečios savaitės pradingusio 31 metų tatuiruočių meistro E. Rusio likimą vis dar gaubia nežinia.

Tokia tamsi, kad kol kas tiksliai galima pasakyti tik viena - apie vyro buvimo vietą visiškai nėra jokių žinių. Oficialią E. Rusio paiešką vykdo uostamiesčio policininkai. Savo veiksmų jie tradiciškai nekomentuoja.

"Paieška vykdoma, tikrinamos visos įmanomos versijos.

Neatmetama nė viena. Pačios įvairiausios informacijos gauname labai daug.

Žmonės su mumis pasidalina net tuo, ką jiems sakė būrėja.

Tiesa, palyginus su pirmosiomis dienomis, informacijos srautas yra sumažėjęs„, - vakar “Vakarų ekspresui" sakė Klaipėdos apskrities VPK atstovė Andromeda Grauslienė.

Kadangi viena iš realiausių laikoma versija, kad vyras galėjo nuskęsti, pagrindiniai paieškos veiksmai vyksta Danės upėje ir Kuršių mariose, jūrų uosto akvatorijoje.

Kruopščiai tikrinamas kiekvienas pranešimas apie vandenyje pastebėtą bet kokį į žmogaus kūną panašų siluetą.

Ant kojų gelbėtojai pakelti ir per ilgąjį savaitgalį.

Praėjusio šeštadienio vakarą pranešta, kad mariose, apie 70 metrų nuo kranto, pastebėtas plūduriuojantis galimai žmogaus kūnas.

Į įvykio vietą valtimi nuplaukę trys narai aptiko tik vandenyje plūduriuojantį žolių kupstą.

Nenuostabu, kad per šį laiką E. Rusio dingimas apaugo pačiais įvairiausiais gandais - nuo nelaimingo atsitikimo ar lemtingo apsisprendimo iki labai sunkaus nusikaltimo.

Aktyviausiai pačia tikriausia informacija ir konkrečiais faktais, jų pačių teigimu, dalinasi dingusio vyro draugai bei pažįstami. Ir visai tai „verda“ socialiniuose tinkluose.

„Vakarų ekspresas“ rašė apie specialiai sukurtą socialinio tinklo paskyrą „Evaldo paieška“. Jos rasti nepavyksta. Tačiau liko kita - „Evaldo paieška Klaipėdoje“.

E. Rusio pasigesta Klaipėdos centre, po Naujojo Sodo gatvėje įsikūrusiame viešbutyje vykusių jo draugų vestuvių.

Pastarosiose dalyvavę asmenys minėtoje paskyroje dalinasi informacija, kad vyras per pokylį, kuriame galimai vartotas ne tik alkoholis, bet ir narkotinės medžiagos, buvo sumuštas.

Neva taip stipriai, kad net galėjo netekti ir gyvybės.

Iškelta versija, kad klaipėdiečio kūnas galėjo būti gerai paslėptas siekiant nuslėpti padarytą labai sunkų nusikaltimą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder