Įkliuvo „pijokai“ ir „lakūnai“

Pirmadienį uostamiestyje, Klaipėdos ir Plungės rajonuose vykdytas bendras Klaipėdos, Šiaulių ir Telšių apskričių Kelių policijos pareigūnų reidas.

Klaipėdos apskrities VPK atstovės Astos Kažukauskienės teigimu, ši priemonė buvo skirta eismo saugumui užtikrinti, užkardant grubius Kelių eismo taisyklių (KET) pažeidimus.

„Priemonėje iš viso dalyvavo 24 pareigūnai su policijos ženklais paženklintais automobiliais, policijos motociklais ir neženklintais policijos automobiliais“, - sakė A. Kažukauskienė.

Per reidą sustabdyti devyni neblaivūs vairuotojai. Tarp jų ir trys, sėdėję prie krovininių automobilių vairo.

Dar 12 patikrintų vairuotojų buvo vartoję alkoholio, tačiau leistinos ribos neviršijo.

Du vyrai neturėjo teisės vairuoti. Vienas iš jų buvo ir neblaivus.

Per priemonę vykdyta ir sustiprinta leistino greičio viršijimo kontrolė. Iš viso nustatyta 40 vairuotojų, padariusių tokio pobūdžio KET pažeidimą. Devyni iš jų greitį viršijo tarp 41 ir 50 km/h, keturi - daugiau kaip 50 km/h.

Greičiausias „lakūnas“ įkliuvo kelyje Plungė-Vėžaičiai. Kelio ruože, kur leistinas greitis yra 70 km/h, „Toyota“ vairavęs 29 metų vyras skriejo net 142 km/h siekiančiu greičiu.

Policininkai pabendravo ir trimis vairuotojais, neleistinai lenkusiais kitas transporto priemones sankryžose. Sustabdytos ir dvi mikrojudumo priemonės (elektriniai paspirtukai), kurių vairuotojai, važiuodami važiuojamąja kelio dalimi, nedėvėjo saugos šalmų.

Gemius

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder