Iš kūdikio netekusios vilnietės – naujausios žinios: pasakė, ko ėmėsi

(2)

Prieš kelias dienas Lietuvą sukrėtė skaudi nelaimė, kai ligoninėje mirė vos šių metų liepos mėnesį gimęs kūdikis.

Pirminėje policijos suvestinėje buvo teigiama, kad kūdikis iškrito iš lovytės, tačiau netrukus kūdikio netekusi vilnietė viešai pateikė savo versiją – jos teigimu, kūdikis mirė dėl medikų aplaidumo.

Eis iki galo

Moteris nusiteikusi tvirtai – eis iki galo ir pasitelkusi teisininkų pagalbą ketins įrodyti, kas kaltas dėl vaiko mirties.

Savo ruožtu Santaros klinikų komunikacijos skyrius išplatino oficialią informaciją, kad dėl šios nelaimės bus pradėtas vidinis tyrimas.

„Nuoširdžiai užjaučiame artimuosius dėl vaiko mirties, tai labai skaudus ir sukrečiantis įvykis.

Nors nesant tėvų ar kitų artimųjų sutikimo, neturime teisės pasakoti apie gydymo priežastis ir jo eigą, tačiau norime atkreipti dėmesį, kad būtent klinikų iniciatyva buvo kreiptasi į policiją dėl vaiko būklės jį atgabenus į ligoninę.

Nuolat bendradarbiaujame ir palaikome kontaktą su policija ir kitomis institucijomis bei teikiame  visus reikalingus duomenis vykdomuose tyrimuose.

Kad būtų galutinai išsklaidytos kylančios abejonės dėl medikų vaidmens šioje tragiškoje istorijoje, pradėsime ir vidinį tyrimą.“

Advokatas ėmėsi bylos

Praėjus kelioms dienoms po tragiškos nelaimės, vaiko mama naujienų portalui tv3.lt tvirtino, kad padarys viską, kad įrodytų tiesą. Pasak moters, šeima jau ėmėsi veiksmų.

„Garsus medicinos advokatas ėmėsi mūsų bylos ir sieksime teisybės teisėtais keliais.

Gydytojų delsimas diagnozuoti ligą, rekomendacijų nebuvimas, atsisakymas daryti tyrimus ir abejingumas nužudė mūsų berniuką.

Savo vaikelio nesusigrąžinsime, bet, galbūt, išgelbėsime kažkurio jūsų vaiką.“

Šeima gedi 

Taip pat moteris savo socialinio tinklo paskyroje paskelbė ir savo sąskaitos numerį finansinei paramai gauti.

Paprašius pasidalinti, kokiomis emocijomis šeima šiuo metu gyvena, ji pasakojo. „Mes jaučiamės taip, kaip jaustųsi bet kas tokioje situacijoje – bandome susivokti realybėje ir gedime.

Dar turime, ką padaryti dėl savo mažiuko, todėl ir sieksime to, kad kiekvienas gydytojas, kuris pro pirštus pažiūrėjo į mūsų nusiskundimus ir pagalbos prašymus – prisiimtų atsakomybę.“

Greitoji (tv3.lt fotomontažas)

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder