Kaune – žiauri dviejų gyvybių pareikalavusi avarija: susidūrė trys automobiliai, vienas jų važiavo priešpriešiais

(2)

Vėlų šeštadienio vakarą, apie 22 val. 35 min. Kaune, Islandijos plente, susidūrė trys automobiliai, iš kurių vienas važiavo priešpriešiais, pranešė Policijos departamentas. Avarijos metu iš karto žuvo du žmonės.

Kaip portalą 15min informavo Kauno policijos budintis pareigūnas, prieš eismą važiavo „Mercedes-Benz“ automobilis ir susidūrė su BMW ir „Škoda“ markių automobiliais. „Mercedes-Benz“ po susidūrimo degė atvira liepsna. „Mercedes-Benz“ vairavęs vyras, gimęs 1980 m. ir BMW vairuotojas, gimęs 1961 m., žuvo vietoje. 

Temos: 2 Kaunas Avarija Komentarai (12) Kaip portalą 15min informavo Kauno policijos budintis pareigūnas, prieš eismą važiavo „Mercedes-Benz“ automobilis ir susidūrė su BMW ir „Škoda“ markių automobiliais. „Mercedes-Benz“ po susidūrimo degė atvira liepsna. „Mercedes-Benz“ vairavęs vyras, gimęs 1980 m. ir BMW vairuotojas, gimęs 1961 m., žuvo vietoje.

Škoda“ vairuotojas (gimęs 1992 m.) ir keleivė (gimusi 1994 m.) dėl sužalojimų pristatyti į gydymo įstaigą. Kauno policija informavo, kad eismas nuo Klaipėdos link Vilniaus yra nukreipiamas į Jonavos gatvę. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder