Kerštas draugui, kurį užtiko su kita: supjaustytas veidas, sudaužyti automobilių stiklai (2)

Po išsiskyrimo su draugu nepraėjus nė savaitei vilnietė, grįžusi į bendrus namus, sužinojo, kad jos vietą jau užėmė kaimynė. Pavydo ir pykčio vedina moteris metė draugui į veidą stiklines ir supjaustė veidą, paskui išdaužė tiek vyro, tiek kaimynės automobilių stiklus – tokia istorija neseniai išnagrinėta Vilniaus miesto apylinkės teisme.

Pavydo priepuolio ištiktai M. G. teks per 2 mėnesius atlikti 20 valandų viešųjų darbų ir buvusiai kaimynei sumokėti 780 eurų dėl automobilio remonto – tokį palyginti švelnų nuosprendį priėmė teisėjas Ramūnas Keidūnas.

Į teismą moterį atvedusi istorija nutiko 2021 m. balandžio 13 d., likus pusvalandžiui iki vidurnakčio, kai į bendrais buvusius namus užsukusi M. G. sutiko ne tik jau buvusį draugą, bet ir kaimynę.

Apimta pykčio moteris metė į vyrą dvi stiklines, sužalojo veidą, o tuomet išėjusi išdaužė draugui priklausiusio BMW ir kaimynės Seat Leon automobilių stiklus.

Teisme ji kaltę pripažino ir teigė, kad viskas atsitiko dėl pavydo, ji tiesiog nesusitaikė su ta situacija, su tuo išsiskyrimu.

Anot moters, su draugu ji buvo neseniai išsiskyrusi, o namuose pamatė jį su kita, todėl iš to įsiūčio, adrenalino ir šoko ir ėmė smurtauti.

M. G. nurodė, kad su sumuštu draugu prieš tai draugavo kelerius metus, tačiau balandžio 9-ąją jų santykiai nutrūko, kadangi sužinojo, kad vyras buvo neištikimas su ta pačia kaimyne, kuri nusikaltimo metu buvo pas draugą.

Ikiteisminio tyrimo metu abu nukentėjusieji patvirtino, kad vilnietė pateikė teisingą įvykio versiją.

Nuteistosios buvusi kaimynė teigė, kad jau prieš tai buvo sulaukusi M. G. pykčio – moteris jau prieš savaitę buvo išdaužiusi kaimynei automobilio stiklus.

Sužalojimus patyręs vyras teigė, kad buvusi draugė patiria pykčio priepuolius, kurių metu elgiasi neprognozuojamai.

Nukentėjusysis pripažino, kad buvusi mergina išsiskyrimą sunkiai išgyveno, skambino jam ir jo draugei, grasino fiziniu susidorojimu, tačiau jos grasinimų nelaikė realiais.

Raktažodžiai
Apmyžti reikėjo.O teisėjas galejo dar tiems išgamoms priteisti amputuotis savo organus.Su malonumu tai įvykdyčiau,nes teismo nuosprendį kažkas vykdo bet kokiu atveju.Ir nereikia išvedžioti apie žiaurumus ar pan.
×, 2021-09-21 15:24
Tai jinai prostitutė narkomane, taip jai ir reikia, kiek šeimų sugriovė, būčiau teisėjas isteisinciau tą vargsele, o visus policijos rėmėjus reikia testuoti ant narkotikų!
Mhm, 2021-09-21 12:45
Sidebar placeholder