Klaipėdietis už narkotikų parsisiuntimą „pabandymui“ gavo solidžią baudą

Teismas paskelbė nuosprendį byloje, kurioje 25-erių klaipėdietis pripažintas kaltu dėl psichotropinės medžiagos kontrabandos bei neteisėto jos disponavimo neturint tikslo jos platinti. Vaikinui skirta 9 tūkst. eurų bauda.

Valstybinį kaltinimą šioje byloje palaikė Klaipėdos apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokurorė Laima Rokanskienė, o ikiteisminį tyrimą atliko Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriaus pareigūnai.

Bylos duomenimis, nuteistasis praėjusių metų balandį internetu užsisakė ir iš Nyderlandų Karalystės atsisiuntė kiek daugiau nei 0,6 gramo psichotropinės medžiagos – kokaino. Siuntai pasiekus Lietuvą bei įtarus, kad joje yra galimai psichotropinių medžiagų, ji buvo sulaikyta Vilniaus teritorinės muitinės pašto poste ir pradėti procesai siuntos gavėjo tapatybei nustatyti.

Pareigūnai sėkmingai išsiaiškino kvaišalus iš užsienio parsisiuntusį jaunuolį, kuris dėl tokių savo veiksmų buvo patrauktas baudžiamojon atsakomybėn ir teisiamas Klaipėdos apygardos teisme. Klaipėdietis, norėdamas išvengti teistumo, neigė, jog psichotropines medžiagas siuntėsi jis pats. Nuteistasis sukurpė kitą istoriją ir tvirtino, jog pranešimą apie gautą siuntą jis paėmė iš svetimos pašto dėžutės, norėdamas siuntą pasisavinti. Jo teigimu, kas buvo siuntos viduje jis nenutuokė.

Teismas, nepatikėjęs tokia įvykių versija, jaunuolį pripažino kaltu ir skyrė jam 9 tūkst. eurų baudą, įpareigojant ją sumokėti per vienus metus nuo nuosprendžio įsiteisėjimo.

Šis teismo nuosprendis per 20 dienų nuo jo paskelbimo gali būti skundžiamas Lietuvos apeliaciniam teismui.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder