Klaipėdoje sulaikyta 1,5 mln. eurų vertės cigarečių kontrabanda (3)

Klaipėdoje demaskuota 1,5 mln. eurų vertės kontrabanda: iš Korėjos atplukdytoje saulės modulių siuntoje muitininkai aptiko šimtus tūkstančių cigarečių, šeštadienį pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba. 

Pranešime nurodoma, kad praėjusią savaitę jūriniame konteineryje muitininkai aptiko šimtus dėžių su nelegaliomis cigaretėmis.

Apie 400 tūkst. pakelių cigarečių rasta rentgenu patikrinus į Lenkiją tranzitu gabentą saulės modulių krovinį.

Iš Pietų Korėjos atplukdytą jūrinį konteinerį, kuriame turėjo būti saulės modulių siunta, gabenta į Lenkiją, Klaipėdos teritorinės muitinės ir Mobiliųjų grupių posto pareigūnai rentgeno kontrolės sistema patikrino dar lapkričio 24 dieną.

Pareigūnų įtarimai pasitvirtino – patikros metu nustatyta, kad saulės modulių tėra 124 – viena eilė, kuri buvo sukrauta prie pat durų.

Šitaip nuo apžiūros maskuotas tikrasis – nelegalus krovinys, dėžės su rūkalais, kuriomis buvo užpildyta likusi konteinerio dalis.

Iš viso rastos 802 dėžės (401 017 pakelių) cigarečių „Ashima Ruby“ ir „Ashima Blue“ be banderolių. Rūkalų kilmės šalis gali būti Kinija, jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – 1,495 mln. eurų.

 Pareigūnai sulaikė krovinį ir nelegalias cigaretes, Muitinės kriminalinės tarnybos Klaipėdos skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos.

Tyrimui vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros prokurorai. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder