Kroatijoje per Lenkijos autobuso avariją žuvo 12 žmonių

Kroatijoje per Lenkijos autobuso avariją žuvo 12 žmonių

Šeštadienį 12 Lenkijos piliečių žuvo ir dar keli buvo sužeisti, kai Kroatijos šiaurėje nuo greitkelio nulėkė Zagrebo link važiavęs Lenkijos autobusas, pranešė Vidaus reikalų ministerija.

Aukų skaičius padidėjo nuo 11 iki 12, vienam sužeistajam mirus ligoninėje, per spaudos konferenciją šiauriniame Varaždino mieste pranešė vidaus reikalų ministras Davoras Božinovičius.

18-os iš 30-ies į vietos ligoninę nuvežtų sužeistųjų būklė rimta, sakė Kroatijos gelbėjimo tarnybų vadovė Maja Grba Bujevič.

Į avarijos vietą išvyko 16 greitosios pagalbos medikų komandų.

Lenkijos konsulato darbuotoja Dagmara Lukovič sakė, kad autobuso keleiviai buvo lenkai. Prieš tai Kroatijos vidaus reikalų ministerija tviteryje pranešė, kad Lenkijoje registruotas autobusas nuvažiavo nuo kelio.

"Rimta avarija įvyko apie 5.40 val. (3.40 val. GMT laiku).

Autobusas nukrypo ir nukrito nuo greitkelio į griovį", - naujienų agentūrai AFP sakė policijos atstovas Marko Muricas ir pridūrė, kad aukos yra užsieniečiai

. Avarija įvyko maždaug už 60 kilometrų nuo Zagrebo.

Kai kuriais pranešimais, grupė piligrimų autobusu vyko į Medžiugorję, katalikų šventovę kaimyninėje Bosnijoje, kasmet sulaukiančią šimtų tūkstančių lankytojų.

Šią vasarą Kroatija pritraukė milijonus turistų, priviliotų nuostabios Adrijos jūros pakrantės. Šiemet nuo sausio iki liepos Kroatijoje apsilankė maždaug 580 tūkst. lenkų turistų.

Liepą per autobuso avariją greitkelyje Rytų Kroatijoje žuvo 10 turistų iš Kosovo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder