Labai skubėjusiai greitosios medikų brigadai teko sustoti: pakirto vos įvažiavus į sankryžą

Uostamiestyje įvyko dar viena avarija, į kurią pateko, sunegalavusiam žmogui padėti skubėję greitosios medikai.

Klaipėdos apskrities VPK pranešimą apie eismo įvykį sekmadienį (birželio 21 d.) gavo prieš vidurdienį.

Avarija įvyko uostamiestyje - patruliai iškviesti į pietinę miesto dalį.

Apie 11.53 val. judrioje šviesoforų reguliuojamoje Taikos prospekto ir Smiltelės gatvės sankryžoje susidūrė dvi skirtingos transporto priemonės.

Neprasilenkė greitosios medicininės pagalbos tarnybos brigados automobilis ir "Volvo C60".

Greitosios medikai važiavo su įjungtu garso signalu ir švyturėliais.

Miesto visureigio vairuotojas kaltės prisiimti nenorėjo ir tikino, kad garso signalo negirdėjo ir nematė švyturėlių.

Per eismo įvykį žmonės nenukentėjo, jis užfiksuotas, kaip "metalinis".

Pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes.

Tai jau ne pirma avarija, į kurią uostamiestyje pateko su įjungtu garso signalu ir švyturėliais skubėjusių greitosios medikų automobilis.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Sidebar placeholder