Labai skubėjusiai greitosios medikų brigadai teko sustoti: pakirto vos įvažiavus į sankryžą
Klaipėdos apskrities VPK pranešimą apie eismo įvykį sekmadienį (birželio 21 d.) gavo prieš vidurdienį.
Avarija įvyko uostamiestyje - patruliai iškviesti į pietinę miesto dalį.
Apie 11.53 val. judrioje šviesoforų reguliuojamoje Taikos prospekto ir Smiltelės gatvės sankryžoje susidūrė dvi skirtingos transporto priemonės.
Neprasilenkė greitosios medicininės pagalbos tarnybos brigados automobilis ir "Volvo C60".
Greitosios medikai važiavo su įjungtu garso signalu ir švyturėliais.
Miesto visureigio vairuotojas kaltės prisiimti nenorėjo ir tikino, kad garso signalo negirdėjo ir nematė švyturėlių.
Per eismo įvykį žmonės nenukentėjo, jis užfiksuotas, kaip "metalinis".
Pareigūnai tikslina įvykio aplinkybes.
Tai jau ne pirma avarija, į kurią uostamiestyje pateko su įjungtu garso signalu ir švyturėliais skubėjusių greitosios medikų automobilis.
Rašyti komentarą