Aliona Lapinskienė, Laimonas Lapinskas.  Facebook

„Lapinų“ grupuotės vadeiva Laimonas Lapinskas - Lopas nuteistas kalėti 20 metų, bet už grotų džiaugiasi gyvenimu: rado gražuolę žmoną, susilaukė sūnaus (37)

Mafijos vyrų moterys dažnai pasižymi itin puoselėjama išvaizda, tačiau ką jos gauna iš tokių vyrų ir kodėl pasiryžta gimdyti vaikus nusikalstamo pasaulio atstovams? Dėl prabangaus gyvenimo ar aštrių gyvenimo pojūčių, kai vieną dieną kratos, o kitą važiuoji į kalėjimą?

Laimonas Lapinskas, vienos žiauriausių Vilniuje 2002–2005 m. veikusios „Lapinų“ gaujos vadeiva, 2008-ųjų birželį buvo nuteistas kalėti 20 metų.

Praėjusiais metais vyras prašė jį lygtinai paleisti į laisvę, tačiau Vilniaus apygardos teismas atmetė nuteistojo advokato skundą.

Bet ar iš tikrųjų nusikalstamo pasaulio atstovai būdami įkalinimo įstaigose taip blogai gyvena?

Jau minėtas L. Lapinskas, nors ir sėdintis kalėjime, išties džiaugiasi gyvenimu: susirado įspūdingą žmoną, o 2022-ųjų gegužę jiems gimė sūnus.

Ne tik grožio specialistė Aliona Lapinskienė užuovėją rado nusikaltėlio glėbyje, tokių moterų, kurias traukia nusikalstamo pasaulio vyrai, yra daug daugiau.

Pažiūrėkime į Henriko Daktaro žmoną, kuri iki šiol laukia, kada jis sugrįš namo, lanko jį įkalinimo įstaigoje.

Taip pat ir Sauliaus Velečkos-Agurko žmona Marina-Bui vis dar laukia savo išrinktojo.

Dailius Dargis, parašęs knygą „Juodosios Mafijos našlės“, yra sakęs: „Yra tokių žmonių, kuriems reikia aštrių pojūčių.

Manau, kad būtent todėl jos ir renkasi tokį gyvenimą. Kur daugiau gausi tokį gyvenimą, jei pasirinksi kitokį vyrą?

Vieną dieną kratos, kitą suėmimai, dar kitą važiuoji į kalėjimą. Gyveni kaip filme. Tokioms moterims nuobodu gyventi su IT specialistu ar banko tarnautoju.“

D. Dargio teigimu, tokių moterų yra labai daug. „Visos atrodo labai švelnios, gražios, stilingos, bet joms kažkodėl reikia to draivo.

Tokios moterys į nusikaltėlius žvalgosi nebūtinai tik dėl prabangos, nors tai nėra paskutinėje vietoje.

Joms svarbu, kad vyras pas jas atvažiuotų su naujausiu BMW ir batais už 1000 eurų.

Joms tas reprezentacinis įvaizdis yra labai svarbu.“

Šiuo metu Lietuvoje ne tik rašoma daug knygų apie nusikalstamo pasaulio atstovus, bet ir vienas po kito kuriami TV serialai.

Neseniai portalas Alfa.lt kalbino aktorių, kuris vaidino daugelyje tokio tipo lietuviškų serialų, Karolį Kasperavičių, kurio teiravomės, kodėl daugelis taip romantizuoja banditišką romantiką.

„Taip yra, nes mums tas pasaulis nepažįstamas, filmai tai perteikia kaip gerą ir turtingą gyvenimą, ko giliai pasąmonėje visi nori. Visi nori turėti pinigų ir elgtis laisvai.

Neslėpkime to fakto, kad kriminalinis gyvenimas turi daug adrenalino, tu negyveni ramiai, tau meluoja draugai, tave bet kada gali nušauti, juose yra labai daug veiksmo, todėl tokio tipo filmai ir serialai sulaukia tokios sėkmės.

Nemanau, kad žmonėms, kurie realybėje gyvena tokį gyvenimą, tai įdomu.

Kriminalinis gyvenimas realybėje tikrai nėra toks, apie kurį reikėtų svajoti, juk realybė visai kitokia, nei pateikia filmai ar serialai.

Čia tie personažai dešimt sezonų gyvena ir yra nepakaltinami, o tikrame gyvenime jie sėda į kalėjimą, kartais jiems pavyksta išlipti iš to, o kartais tu visą gyvenimą praleidi ten, kartais tenka bėgti slėptis į užsienį“, – teigė aktorius.

Archyvų nuotr.

Aliona Lapinskienė. Facebook

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder