Į uostamiesčio policiją 42 metų vyras kreipėsi antradienį (birželio 23 d.).
Pranešė, kad nukentėjo nuo vagių.
Nusikaltimas tos pačios dienos vakarą įvykdytas Taikos prospekte.
Vyras jį tikėjosi linksmai praleisti vienoje miesto pramogų įstaigoje, tačiau planai greitai pasikeitė.
Apie 19 val. klaipėdietis pamatė, kad iš jo piniginės pavogti pinigai.
Nukentėjusiojo teigimu, dingo nuo 500 iki 700 eurų.
Dėl šio įvykio vyras gali kaltinti ir savo neatsargumą.
"Vakarų ekspreso" duomenimis, piniginę be priežiūros jis kuriam tai laikui paliko atvirai matomoje vietoje - ant stalo.
Ilgapirščiui užteko tik akimirkos savo kėslui įgyvendinti.
Pareigūnai aiškinasi įvykio aplinkybes. Tikimasi, kad vertingos informacijos pavyks gauti peržiūrėjus vaizdo kamerų įrašus.
Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl vagystės - svetimo turto pagrobimo.
Rašyti komentarą