Linksmybės baruose baigėsi pagiriomis areštinėje

Sekmadienio vakarą Klaipėdoje budėję policininkai vos spėjo važinėti po barus. Alkoholio padauginę jų lankytojai vėlėsi į tarpusavio konfliktus, kuriuos bandė spręsti smurtaudami ir mojuodami iš virėjo baro virtuvėje atimtu peiliu.

Pareigūnų pagalbos dviejose skirtingose uostamiesčio vietose esančiuose baruose sekmadienio vakarą paprašyta beveik tuo pačiu metu.

Apie 17.45 val. pranešta, kad panašaus amžiaus vyrai konfliktuoti ėmė Liepojos gatvėje. 47 ir 46 metų klaipėdiečiai nuo apsikeitimų žodžiais greitai perėjo prie konkrečių darbų.

Per kilusias muštynes vien mojavimu kumščiais nepasitenkinta.

Jaunesnysis mušeika nubėgo į baro virtuvę ieškoti įtikinamesnio argumento. Pagriebtu peiliu jis grasino savo varžovui.

Pareigūnai abu smarkuolius sulaikė ir uždarė į Klaipėdos apskrities VPK areštinę. 47 metų vyrui nustatytas vidutinis (2,23 promilės alkoholio), 46-erių - sunkus (3,14 prom.) girtumo laipsnis.

Jų atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Nepraėjus nė pusvalandžiui, apie 18.11 val., patruliams jau teko tramdyti Herkaus Manto gatvėje įsikūrusioje maitinimo įstaigoje siautėjusį 40-metį klaipėdietį.

Vyras taip pat susipyko su kitu įstaigos lankytoju, tačiau šiam į atlapus nekibo. Agresiją išliejo ant baro inventoriaus.

Kitų žmonių akivaizdoje pakėlė stalą, metė jį ant žemės, sudaužė stalo stiklą ir indus.

Policininkams chuliganą sulaikius, šis į alkotesterį įpūtė 2,38 promilės alkoholio - vidutinis girtumo laipsnis.

Vyras uždarytas į areštinę, jam gresia baudžiamoji atsakomybė dėl viešosios tvarkos pažeidimo.

Pirmadienio rytą uostamiesčio policininkai dar aiškinosi abiejų įvykių baruose aplinkybes. Laukta, kol kamerose galutinai išsiblaivys ir bus galima apklausti visus įtariamuosius.

Savaitgalį areštinėje praleido ir pensininkas, namuose pakėlęs ranką ir smurtavęs prieš gerokai jaunesnę sugyventinę.

Praėjusio šeštadienio vakarą, apie 17.35 val., 69 metų vyras viename Baltijos prospekte esančių butų stikline kelis kartus trenkė ir sugriebęs už kaklo smaugė 61 metų moterį.

Klaipėdos miesto policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl fizinio skausmo sukėlimo ar nežymaus sveikatos sutrikdymo.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder