16-metė kaltina 50 metų vyresnį vyrą išprievartavimu

Merginai už apgaulingą pranešimą apie išžaginimą teks susimokėti baudą (2)

Šiaulių apskrities gyventojai teks atsakyti dėl melagingo pranešimo apie nebūtą išžaginimą. Šiaulių apygardos prokuratūros Pirmojo baudžiamojo persekiojimo prokurorė Eglė Veliulienė kreipėsi į teismą su pareiškimu užbaigti procesą teismo baudžiamuoju įsakymu.

Prokurorė prašo merginą pripažinti kalta ir siūlo jai skirti 2 000 eurų baudą.

Ikiteisminis tyrimas Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato Sunkių nusikaltimų tyrimo valdyboje dėl įtariamo išžaginimo buvo pradėtas šių metų liepos mėn., kai į policiją kreipėsi pati nukentėjusioji. Jauna mergina, atvykusi į policijos komisariatą, pranešė, kad ją Šiaulių mieste išžagino nepažįstamas vyras.

Atliekant ikiteisminį tyrimą buvo nustatyta, kad mergina pareigūnams pamelavo.

Nors mergina buvo pareigūnų įspėta dėl atsakomybės už melagingą įskundimą ar pranešimą apie nebūtą nusikaltimą, ji vis tiek sukūrė netikrą istoriją, kuri dabar ją verčia gailėtis ir gėdytis tokio savo netinkamo poelgio.

Paaiškėjo, jog iš tiesų lytiniai santykiai tą vakarą su pažįstamu vaikinu įvyko laisva valia ir su merginos sutikimu.

Prokurorė, įvertinusi, kad ikiteisminio tyrimo metu mergina pripažino savo kaltę, gailėjosi ir neprieštaravo, kad procesas būtų baigtas teismo baudžiamuoju įsakymu, prašo Šiaulių apylinkės teismo jai paskirti 40 MGL (2 000 Eur) baudą.

Klausimas:kodėl ji sukūrė tokią istoriją,jei iš tiesų buvo taip,kaip nustatė teismas?O gal iš šalies buvo koks nors spaudimas?Tikrą tiesą žino tik ji ir Dievas.
×, 2021-09-22 23:06
O gal kokius pora meteliu ar viesuju darbu. Manau virukui grese daug daugiau, nei 2000€
Spoil, 2021-09-22 09:40
Sidebar placeholder