Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
ar tu 40 ar 60 vaziuosi, kai kliutis is niekur atsiranda metras pries tave, tai net siek tiek nespesi stabdzio paspausti.
Svečias, 2021-09-23 14:43
O kiek tas "šiek tiek" visureigio greičio viršijimas? Jei to "šiek tiek" nebūtų buvę, visureigis toje vietoje būtų buvęs "šiek tiek" vėliau ir tragedija nebūtų įvykusi. Žinoma, paspirtukininkas grubiai pažeidė KET, tačiau "šiek tiek" kaltas ir visureigio vairuotojas. Gal tais 500 lapų siekta įrodyti, kad visureigio vairuotojas nėra net "šiek tiek" kaltas, nors ir "šiek tiek" pažeidė KET?
Vaclovas, 2021-09-23 13:40
Vaiko neatsargumas čia viskas aišku. Bet kodėl nerašo, kad automobilis važiuodamas gyvenvietė , kur spūstis ir kur tavo vaizdas ribotas spaudžia gazo. Pasidomėkyte, kas reiškia nors ir 5 km/val viršyti, kai staiga kliūtis ir reikia stabdyti. Tai tą lemtingą sekundė ir bus. Aš ten važiuoju dažnai. Bet mane aplenkia kaip stovinčio , laksto kaip nežinau kaip. Tą patį situacija ir kiemuose. Kur jūs taip skubate, gal kartais pagalvokyte kai kitą kartą spausti gazo , kad tai gali kainuoti kažkam gyvybę. Ir galvą nuo telefono pakelkyte. Baisu žiūrėti kaip jūs ten už vairo su telefonais. Ir mažiau bus tragediju.
Nuomonė, 2021-09-23 08:14
Pagal pareigūnų pasisakymus matosi, kad dėjo visas pastangas, kad tik kažkaip vairuotojas būtų kaltas, ir jiems taip liūdna kad tiek daug dirbo ir nieko negalėjo nubausti ir apmokestinti. Taip ir dirba visada kažkas turi būt kaltas ir už tai sumokėti į valstybės biudžetą, o kažkas užsidėti pliusą ir keltis alga. Faina čia.... Labai gaila vaiko.uzuojauta šeimai. Bet sistema infrastruktūra čia supuvus.
Pareigūnai, 2021-09-23 06:45
Visi toliau laksto.
Kestas, 2021-09-22 20:04
Olandijoje elektriniai paspirtukai nuo 2019 metu uždrausti. Reikia įvesti vairavimo kategorija elektriniams paspirtukams: teorija - praktika - teisės elektrinių padpirtukų važiuoti.
Olandas, 2021-09-22 19:49

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.