Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Praeivis
Praeivis, 2024-02-24 21:16

Atsimenu vaikysteje su vaikais smėlio dėžėje žaizdavom su gyvsidabriu ir nieko plius pamiršom,kad visi dantu pliombas turėjom iš gyvsidabrio

, 2023-01-15 18:43

Gyvsidabris yra ant tiek šmeižiamas nebūtais dalykais, kad kažką kažkas slepia apie tikrąjį jo paskirtį.

Žinovė
Žinovė, 2023-01-14 20:42

Na siaubas! ką jūs rašote klaidinate ir gazdinate vėl žmones. Po tokių jūsų straipsnių, tik padidėja valstybės biudžeto išlaidos, žmonės pradeda skambinti ir kviestis ugniagesiu pagalbos, dėl bet kokio sudaužyto termometro, nes nesupranta ar tai gyvsidabris, ar ten kita medžiaga kuri reaguoja į temperatūros pokyčius. PATIKSLINSIU....kad gyvsidabris yra metalas ir garuoja tik aukštoje temperatūroje, todėl ir DRAUDŽIAMA naudoti siurblį, nes užkaitęs variklis išmeta gyvsidabrio garus. Kambario temperatūroje gyvsidabris negaruoja. Jūs patys rašote, kad patekęs į organizmą, iš jo pasišalina natūralių būdų. O žmogaus temperatūra yra tik 36 laipsniai....Gyvsidabrio rutuliukus galima surinkti su lipnia juosta ar duonos minkštimu ir sumesti į stiklainį su vandeniu. Kur pristatyti stiklainį su gyvsidabriu galima sužinoti paskambinus tel. 112.

Egidijus
Egidijus, 2023-01-14 16:17

Vežt 1 termometro gyvsidabrį į aikštelę? Dėl 1 g. Į klozetą.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.